Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yılmayalım , isteyince emek verince oluyor

Yeni Üye

Yılmayalım , isteyince emek verince oluyor

Arkadaşlar , eski nickim gqn , şifreme bi türkü ulaşamadım , mod arkadaşlarda cevap vermediler.Yeni üyelikle konuma buradan devam edeceğim.

Yoğun iş temposu sebebi ile sadece minox gece yatarken sıkabiliyorum son 1 aydır , aspirini tamamen bıraktım.Tedavim bence gayet güzel gidiyor.

6 ay gibi bir zaman oldu.Çok yakında tekrar sabah ve akşam düzenli şekilde tedavime devam edeceğim.

minox + dut + dermaroller + aspirini eritip kafamda 30 dk beklettim.

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok çok başarılı saç ekimi yapılsa bu kadar gür çıkmazdı.

tebrik ederim hocam.
    dilerim hiç saçınız dökülmesin
    çevreden arkadaştan dosttan gelen tepkiler nasıldı herhalde çok şaşırmışlardır.
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aspirinin etkisi nedir acaba aspirini bıraktınız mı? devam ediyor musunuz?
    - Azelaik Asitli Minox
    - Miracle Losyon
    - Pazartesi ve Perşembe Konazol Şampuan

hocam ana tedavinizi izlediğiniz yolu detaylı olarak bizimle paylaşır mısınız

Hocam anlık fotoğrafınızı atmanız mümkün mü? Başarılar tedavinizde.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı caglar103 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aspirinin etkisi nedir acaba aspirini bıraktınız mı? devam ediyor musunuz?
    Kanı sulandırıyor aspirin. Kafadaki damarların ince olduğu için dolaşımı rahatlatıyor? Benim bildiğim bu

Yeni Üye
    Mükemmel sonuç,ama minox + dermaroller aynı anda kullanılmamalı diye duymuştum,direk kana karışıp kalpte inme felan yapabiliyormuş sanırım.

Yeni Üye
    Sonuç mükemmel fakat bzı sorunlardan dolayı 3 ay kullanamadım.Saçlarım neredeyse ilk haline geri döndü.

Bende hemen tekrar aynı tedaviye başladım , tedavimde 3.ayım fakat hiç bir sonuç alamadım . Israrla ve inatla kullanmaya devam ediyorum bakalım neler olacak.

Ama şurası net , ilk kullandğımda ilk ayda etkisini görmüştüm.O etkiyi şimdi alamıyorum hatta dökülmeyi bile kesemiyorum.

Alıntı Gokhany Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuç mükemmel fakat bzı sorunlardan dolayı 3 ay kullanamadım.Saçlarım neredeyse ilk haline geri döndü.

Bende hemen tekrar aynı tedaviye başladım , tedavimde 3.ayım fakat hiç bir sonuç alamadım . Israrla ve inatla kullanmaya devam ediyorum bakalım neler olacak.

Ama şurası net , ilk kullandğımda ilk ayda etkisini görmüştüm.O etkiyi şimdi alamıyorum hatta dökülmeyi bile kesemiyorum.
    Dermaroller yerine derin insülin iğnesi yapın özellikle oral antiandrojene bağlı ilerleme saman alevi gibi geri gidebiliyor oral antiandrojen kullanmadan gelinen seviye çok daha uzun soluklu olabiliyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yıllar önce 2012 yılında minoxsili ilk kullandıgımda ilk altı ay müthiş bir başarılı sonuç almıştım şu anda memnun olsamda bir daha o anki başarılı sonuca bir daha ulaşamadım bence minoksil ilk kez kullanan kişilerde daha başarılı sonuç veriyor

Sayfa 1/2 12 SonSon