Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Yılmayalım , isteyince emek verince oluyor

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Minox harikalar yaratıyor bu gerçek ama stabilitesi sıfır... O yüzden haftada 1-2 kullanıyorum.

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermaroller yerine derin insülin iğnesi yapın özellikle oral antiandrojene bağlı ilerleme saman alevi gibi geri gidebiliyor oral antiandrojen kullanmadan gelinen seviye çok daha uzun soluklu olabiliyor.
    Üstad tavsiyeleriniz için teşekkürler.Beni hatırlarsınız sanırım , ben oral androcur kullanan biriyim.Tabi eskiden...

Oral androcur bırakın saç çıkarmayı , beni nw6 seviyesine getirdi.Ha çıkardı ha çıkaracak derken kafamda saç kalmamıştı..Yanetkileride cabası.

Androcuru bırakıp minox + dut losyonu ile mükemmel bir sonuç almıştım.Androjenlere tövbe ettim üstad

Fakat o mükemmel sonucu 1 ay minox kullanmadığım zaman kaybettim.

Şimdi o mükmemmel sonuca ulaşmak için 3 aydır yoğun şekilde tedavi uyguluyorum fakat banamısın demedi.Anca yeni yeni dökülme durdu.Gerçi bi arkadaşta küçük bir kamera buldum bu saç dipleri için yapılmış olan , onla baktım.Dİpleri küçük sarı tüylerle dolu..İnşallah hocam bakalım hayırlısı

Uzerinden 3 ay gecti, fotograf guncellemesi yapar misiniz? Fotograf ile analiz etmek daha guzel oluyor

Sayfa 2/2 İlkİlk 12