Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
42 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: sizce ilerleme var mi.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı savasci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam aslinda ben göğüs büyümesinden filan korkmuyorum. Benim korkum hafıza kaybı ve ilerde çocuğumuza bi zararı filan olursa diye. Yoksa diğer yanetkikeri umrumda değil açıkçası. Allaha şükür hic yanetki görmedim.

İnşallah hepimizin apaciler gibi saçları olurda joleyle saçma saçma şekillere sokariz.
    Hocam cümle arasında çok güzel bir tesbit yapmışsın apaçi saçı gibi,hakkaten apaçiler saçlarına hangi hayvanın b.kunu sürüyorlardı acaba,şaka bir yana doğal yaşayanlarda bu saç sorunu pek olmuyor gibi.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör
    Tebrikler iyi sonuç almışsınız.Tedaviye miracle losyonda eklenirse gayet tatminkar bir görüntüye ulaşırsınız.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi benim aklıma şöyle bir soru geldi bu arkadaş günde 3 4 kere mastrübasyon yaptığını söylüyor vede duta kullanıyor acaba diyorum bu yüzden mi bu kadar etkili sonuç aldı ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi benim aklıma şöyle bir soru geldi bu arkadaş günde 3 4 kere mastrübasyon yaptığını söylüyor vede duta kullanıyor acaba diyorum bu yüzden mi bu kadar etkili sonuç aldı ?
    Hocam bende öyle düşünüyorum. Ama araştırmalar mastürbasyon ile sac dökülmesi arasında bir ilişki olmadığını göstermiş. Anlayamadım gitti

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı savasci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bende öyle düşünüyorum. Ama araştırmalar mastürbasyon ile sac dökülmesi arasında bir ilişki olmadığını göstermiş. Anlayamadım gitti
    ben arttırdığını okudum bir çok yerde. Miracle hocam bir yorumlasa olayı aslında iyi olur @miracle

Moderatör
    Saç dökülmesi ile alakası varmı bilmiyorum ama benim yüzümde androjen kaynaklı cıkan sivilceler cinsel iliskide bulundugum günden sonra direkt kuruyup azalıyordu.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Forumda hala min+dut kullaniminda minoxun ilerleyen zamanlarda sac dokecegini dusunenler var cidden cok uzucu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda hala min+dut kullaniminda minoxun ilerleyen zamanlarda sac dokecegini dusunenler var cidden cok uzucu
    Hocam sence benim durum nasıl. Yani seninde boyle miydi ilk baslarda. Yani tam düzenli kullanamadim. Senin dulokulme galiba iki yıl içinde gerçekleşmiş. Benim sakallar 4 yıldır filandir açıktı. Tabi sure uzun olduğu için geri dosulerde seninkinden daha uzun surede olacak diye umuyorum.

Gelişme balyoz etkisi yapmış saçlara çok bariz. Birde düzenli ve daha uzun süre kullansan ne olurdu acaba ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelişme balyoz etkisi yapmış saçlara çok bariz. Birde düzenli ve daha uzun süre kullansan ne olurdu acaba ?
    Hocam konuyu taşımışin. Hayırdır nereye tasidin. Burada iyiydik.

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon