Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Organik Yöntemlerle Saçın Kendine Gelmesi

Yeni Üye

Organik Yöntemlerle Saçın Kendine Gelmesi

Epeydir bu forumdayım.Yaşım 23.Erken yaşta saçlarımın seyreldiğini fark edince organik yöntemler ile başlamak istedim.Minoxa sadece başlamıştım başlarda ancak 2 gün falan kullanıp hemen geri göndermiştim birisine.Bırakınca daha kötü yaptığını öğrendiğim için.Kafayı 2 kere kazıttım.Gençay saç bakım yağına evigen , bemiks , bepanthen ampuller attım.Her banyodan sonra ısırgan otu suyuna devam ediyorum.Sığır iliği kürüm de var.Şampuanım ise sebamedin everyday yani ekim için olanı.Ancak bununda sls içerdiğini görünce Davines energizing dökülme karşıtı şampuanından sipariş verdim.Sls paraben sles hiçbirşey içermiyormuş.Kan akışını hızlandırıyormuş.Şu aşamada kimyasala bulaşmak istemiyorum yaşım genç olduğu için.Dermastamp falan da almayacağım.Sizlerden isteğim durumumu yorumlamanız.Gelişme var diye düşünüyorum.Uzatmayı düşünüyorum saçlarımı.Nasıl doğru masaj yaparım şampuanlarken ve yağlarken bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkür ederim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    nasil gelisme oldugunu anlicaz. Oncesi olmadan fotonun
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yeni Üye
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nasil gelisme oldugunu anlicaz. Oncesi olmadan fotonun
    Nasıl sizce abi saç yaşım 23 kendine gelirmi sizce daha da.Medobiotine başladım yarın 8.gün olacak.

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    organik morganik yöntemlerle olmuyor hocam malesef. oluyor diyenlere de hiiiiiç inanmıyorum. 8 ay önce foruma üye oldum organik doğal tedavilere yöneldim diğer tedavilere şüphe ile yaklaştım en az 5 ay yeşil çay, masaj, kuru üzüm kabak çekirdeği gibi şeyler kullandım protein ağırlıklı beslendim probiyotik besinler tükettim ve ekstradan günlük multivitamin hapı kullandım.

Sonuç : 8 ay önceki dökülen saçımın şuan %30 unu daha kaybettim. zamanını boşa harcama forumda kendini kanıtlamış tedavilere bak (maddi açıdan sorunun yoksa)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bitkisel tedavilerde aklina ne gelirse denedim. Uzun sureler hemde bir fayda gormedim. Bitkisel tedaviler yan tedavi olabilir belki ama ana tedavi gurubunda degil. Bitkisellerle vakit kaybedip saclarinizi daha fazla kaybetmeyin. Koruyucu ve yan etkisiz tedaviler var sitede arastirirsan hepsini detayli bulabilirsiniz
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Beslenmeyi daha sağlıklı bir vücut,hormanlar ve psikoloji için şiddetle öneririm, yıllardır spor yapar iyi beslenirim ama gel gör ki kelim.Dökülme olayının önüne kesinlikle beslenme ile geçilebileceğini düşünmüyorum.Eğer fayda sağlasaydı lepiska saçlarım olurdu.

Yeni Üye
    Mesajına cevap veremiyorum posta kutun dolu kardeşim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ana tedavide, forumda kullanılan, tartışılmış, halen gözlemlenen topikal uygulamalar var. Doğru beslenmek, bitkisel tedavi bu işi çözmüyor. Ancak yardımcı oluyor. Sen bu forumdaki tedavilere el at bence.

Organik yöntem destek olarak sağlıklı beslenme ve aktivite olur sadece buna güvenerek zaman ve saç kaybı yaşamayın sürekli gözlem yapın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Herkes saçlarımla gelişme olduğunu söylüyor sizcede öylemidir.Saçlarımı uzatıyorum.Düzenli kabak çekirdeği , keçi boynuzu pekmezi ve 33 gündür medobiotin kullanıyorum.
    Şampuanım davines energizing.Cafein de içeriyor.İçerisine evigen , bemiks , bepanthen kırmıştım.1 er adet.Düzenli spor da yapıyorum.Fazla elimi saça götürmüyorum.Kaminin videosundaki masajlardan yapıyorum.Şampuanlarken de masaj yapıyorum.Her yıkamadan sonra ısırganlı suyla duruluyorum kafayı.Bu tedavi yetermi sizce arkadaşlar.Başka bişey yapmam gerekirmi.Cell seti falan param yok aylık onlara verecek.Minoxil hiç kullanmak istemiyorum.Prp mi işe yarar mezoterapimi yaptırsammı onlardan.Ne dersiniz ?

Sayfa 1/2 12 SonSon