Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
37 sonuçtan 31 ile 37 arası

Konu: Saçım Dökülüyor | Herkesin Tavsiyesini Bekliyorum |

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı nasa01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    B12 ve D vitamini takviyesi al DHT'nin düşük olması bir bakıma iyi. AST ALT karaciğere bağlı sıkıntı sanıyorsam doktora göster sonuçları kardeşim.
    Sormayi unuttum, bazi sitelerde D vitaminin de sac dokulmesi yapabilecegi soyleniyor. Ozellikle referans araligindan dusuk olanlar icin. Hocamndiz ne dusunuyorsunuz? @Miracle

Yeni Üye
    Alıntı Kaypea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sormayi unuttum, bazi sitelerde D vitaminin de sac dokulmesi yapabilecegi soyleniyor. Ozellikle referans araligindan dusuk olanlar icin. Hocamndiz ne dusunuyorsunuz? @Miracle
    D vitamini eksikliği saç dökülmesi yapar/hızlandırır kardeşim takviye almalısın.
    Haftada 7 gün proscar 1/5 (03.09.2018)
    Günlük Yeşil,Ihlamur çay vs.

SaçımınDoktoru Üyesi
    GUNCELLEME:

Saclarim 2017'nin yazindan beri dokuluyor. Bu fotograf 25 Ekim 2018 e ait.

Peki şimdi saç incelmesi ve alnımdakı yağlanma, alnın şekil değiştirmesi resmen psikolojimi bozdu.

Seti, dermaroller, nizoral, 8 yildir yesil cay kullaniyordum hala devam ediyorum. Dokulme surecini yavaslasa bile bu DHT beni yaslandiriyor sanki, ciltte yaglanma artarak yapisini bozdugunu hissediyorum.

BUGUN:

Sadece saç değil, cilt ve gözlerime kadar inflamasyon var. Bazen gozlerim kizariyor. Ne hale geldim bundan 2 yil once lise de okulun en populer cocuguydum. 2 ciddi iliskim, 4 flortlestigim kiz vardi suan yuzume bakilmiyor. Ama tedaviye 0.25 mg ile haftada 3 defa propecia kullanarak kendimi test edecegim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kaypea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GUNCELLEME:

Saclarim 2017'nin yazindan beri dokuluyor. Bu fotograf 25 Ekim 2018 e ait.

Peki şimdi saç incelmesi ve alnımdakı yağlanma, alnın şekil değiştirmesi resmen psikolojimi bozdu.

Seti, dermaroller, nizoral, 8 yildir yesil cay kullaniyordum hala devam ediyorum. Dokulme surecini yavaslasa bile bu DHT beni yaslandiriyor sanki, ciltte yaglanma artarak yapisini bozdugunu hissediyorum.

BUGUN:

Sadece saç değil, cilt ve gözlerime kadar inflamasyon var. Bazen gozlerim kizariyor. Ne hale geldim bundan 2 yil once lise de okulun en populer cocuguydum. 2 ciddi iliskim, 4 flortlestigim kiz vardi suan yuzume bakilmiyor. Ama tedaviye 0.25 mg ile haftada 3 defa propecia kullanarak kendimi test edecegim.
    Hocam gayet iyi gözüküyosun saçlarında iyi durumda bana kalırsa. Psikiyatriye bi git istersen bana çook faydası dokundu.

Yeni Üye
    Aynı dönemden bende geçtim. Üniversiteden mezun olduğum sene stresten saçlarım dökülmeye başladı saçlarım çok uzun olduğu için umursamadım. Fönle baya yıprattım. En sonunda burdayım işte. Saçlarım seyreldi cansızlaştı bi yerde açılma meydana geldi. Bende dut veya diğer hormonal yan etki yapabilecek ilaçları kullanmak istemiyorum. Mikonsidilde döngüye sokacağı için bağımlı kalmak ya da daha kötü olmasından korkutğum için kullanmıyorum. Miracle hoca seti ve cell öneriyor. Sanırım en uygun tedavi şu an seti ve cell. Tabi kişiye göre değişir ama başlamak için iyi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ekim ayindan bu aya kadar hala sacim uzamadi gordugunuz gibi ayni su mekanizmayi anlamak mumkun degil. Nasil uzamiyor anlamiyorum

Yeni Üye
    Biotin ya da xpecia kullanabilirsin saçının uzamasına yardımı olur

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234