Sayfa 27/27 İlkİlk ... 17252627
267 sonuçtan 261 ile 267 arası

Konu: Histogen ve Replicellden Haberler Gelişmeler

Yeni Üye
    Alıntı Umut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yıl da foss çıktığına göre en az 5 sene oyalarlar. Trinov 1 ay sonra satışta bu arada
    Aynı fikirde değilim. Eğer yüzde 5 lik gelişim ve koruma sağlayabilirlerse NW2/NW3 seviyesindekiler için şahane olur. Zaten kimse de NW7 den NW0 a çekecek bir mucize ilaç beklemiyordu. Özellikle yaşı genç olup saçı yeni yeni seyrelmeye başlamış insanlar için çok güzel bir seçenek olur. Ama dediğim gibi ben de Shisedo/Replicel den öyle olay yaratacak bir ilaç beklemiyordum. Follicum ve Tsuji'yi özellikle takip ediyorum, bana kalırsa asıl olayı onlar patlatacak.

Trinovu ben zaten minox veya finasteridin alternatifi olarak görüyorum yani pek etkili değil.
    Replicelden tabiki mucizeler beklemedim fakat bu kadar düşük oran beklemiyordum. Yani o kadar şatafatın karşılığı bu değildi bence. Hep bi erteleme hep söylenenlerin altında bi oran . Ne bileyim bi bıkkınlık geldi herkese

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi %5 fostur çok net.yani zaten setiyle saçları koruyup minoxla fln saç çıkarılıyor.milyon dolarlık yatırım yapıp dünya reklamdır şudur budur sonuç ortada.o da herkeste %5 etki edeceği de garanti değil.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Abi hala anlamadınız mı ? Herhangi bir firma bu işe çare bulamaz, daha doğrusu bulur ama o ürünü çıkarttırmazlar. Para baronları da onu bekliyordu, şuna kökten çözüm bulsunlar da bende şu işe yaramayan, millete yaradığını söyleyip itelediğim saç losyonlarını, şampuanlarını bilmem neyini satamayım nolcak ki, bunu düşünüyordu onlar da Kendinizi kandırmayın çıkıcak olan tedaviler iyi sonuçlar verecek olsa dahi sürekli kullanım gerektiren birşey olur, çünkü kapitalizm sana al kardeşim bi kere yaptır şunu, hayatın boyunca gür saçın olsun dedittirmez, sorunu tamamen çözse bile. Onun için sorunun tek seferde tamamen çözüleceğini bekleyen varsa hiç beklemesin o gemi gelmez çünkü.

Yeni Üye
    Alıntı nisay0761 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi hala anlamadınız mı ? Herhangi bir firma bu işe çare bulamaz, daha doğrusu bulur ama o ürünü çıkarttırmazlar. Para baronları da onu bekliyordu, şuna kökten çözüm bulsunlar da bende şu işe yaramayan, millete yaradığını söyleyip itelediğim saç losyonlarını, şampuanlarını bilmem neyini satamayım nolcak ki, bunu düşünüyordu onlar da Kendinizi kandırmayın çıkıcak olan tedaviler iyi sonuçlar verecek olsa dahi sürekli kullanım gerektiren birşey olur, çünkü kapitalizm sana al kardeşim bi kere yaptır şunu, hayatın boyunca gür saçın olsun dedittirmez, sorunu tamamen çözse bile. Onun için sorunun tek seferde tamamen çözüleceğini bekleyen varsa hiç beklemesin o gemi gelmez çünkü.
    Hocam tek bir para baronu yok. Rakipler düşmanının işini bozmak için birden rakibinin at koşturduğu alana el atıp, o alanı ele geçirip rakibini batırıp tüm parayi kendine alabilir, bunun çok örneği vardır ve yüzde 99 bu piyasada da böyledir. Özellikle Çin'in bu işe inanılmaz yatırımı bunu zaten kanıtlar. Şirketler şirketlerin kurdudur, tedaviyi bulup da daha fazla para kazanmak için saklamak büyük risk, zamanında kodak vardı adamlar dijital makine sistemini bulmalarına rağmen daha fazla para cukkalamak için piyasaya sürmemişlerdi, nikon samsung benzeri firmalar bunlardan önce dijitale bir geçince adamlar bir seneyi çıkaramadan battı. Bu kadar zannettiģiniz kadar basit değil bu işler, kısıtlı düşünüyorsunuz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    aslinda olaya bu sekilde yaklasmamak gerek, tam anlamiyla bulacak tüzel kisiler cok zengin olacaklardir, tıpta su anda cerrahi müdahaleler dışında hicbir hastaligin kisa surede %100 cozumu yok, gelinen tıp bilgisinin cok yetersiz olduğunu düşünüyorum.

Açık konuşmak gerekirse Replicel tam bir fiyasko çıktı. Ancak araştırmaların gereksiz veya sonuçlanmayacağını iddia etmek de çok yanlış. Kozmetik sektörü büyük paralar ve lobiler içerse de , araştırmaları yapan firmalar da boş firmalar değil. Samumed bugün 16 Milyar Dolarlık bir şirket.Daha satışa konulmuş tek bir ilacı olmamasına rağmen. Setiyi oral hale getirmeye çalışan ''Allergan'' 16 Milyar dolarlık bir şirket. Saç klonlama üzerine çalışan HairCell dünyanın en büyük saç uzmanları ile çalışıyor. Bu doktorlar bizimkiler gibi internet üzerinden ekim kliniği ya da procapil e yönlendirme yapan site açan adamlar da değil. Kendini bilime adamış yüz kadar bilim adamı.Bir fonlama yaptılar geçen Tüpraşın yıllık satışına yaklaştılar. Daha nice örnek . Mamafih tedavi çıkar çıkmaz. 5 sene sonra çıkar 20 sene sonra çıkar. Ancak bilim insanları bu konunun üzerine hayli zaman harcıyor. Ve bu çözüm bulunduğunda bulanlar o para babalarına toz attırmayı da bilir.

Sayfa 27/27 İlkİlk ... 17252627