Sayfa 1/4 123 ... SonSon
38 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Trinov Aralık Ayında Geliyor!

Trinov Aralık Ayında Geliyor!

Malum 2012'den beri Dr. Brotzu'nun bir losyon hazırladığı belirtiliyordu. Bu losyon Trinov ismi ile 2018 Aralık ayında satışa başlıyor. Fidia Pharma Group bugün yaptığı açıklama ile ürünün seri üretime geçtiğini belirtti. Tabi her şey bir yana fiyat çok uçuk. Bakalım ülkelere göre fiyat ayarlaması yapılacak mı?

Seri Üretim Açıklaması: https://www.fidiapharma.com/it/news-...-capelli,3,144

Fiyat: https://www.efarma.com/trinov-lozion...omo-30-ml.html

Fiyat günümüz kuruyla 493 TL. Bu fiyatla bakalım sonuçlar ne olacak.

Yeni Üye
    Losyonu biraz araştırdım sadece 1 erkek ve 1 kadın öncesi sonrası fotoğraflarını buldum ama hiç tatmin edici değil.Neden herkes bu losyonu merakla bekliyor anlam veremiyorum.Çalışmalara dair başka yazı ve fotoğraf varsa linki paylaşır mısınız?

Yeni Üye
    30 ML 500 TL mi yuh.
    Haftada 7 gün proscar 1/5 (03.09.2018)
    Günlük Yeşil,Ihlamur çay vs.

Banned
    işe yaradıgını biliyim 500 değil 1000 de verrim

Lisans alındı mı ambalaja girdi mi öyledir acısını çıkarmadan bırakmazlar ama şükür ki direkt üretici lab. dan ürettirip alabiliyoruz bu etkenin 4 katı etkiye sahip molekülleri yarı fiyatına belki daha azına alıyoruz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Ne kadar saç çıkışı olur bilmiyorum ama bırakınca dökülme yapmazsa güzel olur bizler için

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı sorunvar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işe yaradıgını biliyim 500 değil 1000 de verrim
    ikimizde aynı durumdayız Bizi kurtarsın kellikten 500 değil 1000 de verelim Konuyu okur okumaz benimde içinden bu geçti

Satış sayfasında ilgili kurum ürün çıktıktan sonra liste fiyatında indirim olacağını belirtti. Ancak 300 TL'den daha düşük bir fiyat beklemiyorum. Gerçekten artık Minoxil ve Finasterid'den başka EMA onaylı alternatif bir ilaç çıkması gerekiyordu. Bu, ilacın 'çare' deva olacağından değil firmalar arası bir rekabet ortamı oluşması bakımından elzemdi. Yabancı forumlarda çok yazan bir cümle var. ''Kim tedaviyi ilk çıkarırsa o çok zengin olacak''. Darısı Samumed, Follicum ve diğerlerine.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    500 tl verilmez. Brotzu nun geçen senelerdede kayde değer somut birşeyini gördüğümü hatırlamıyorum.. Yabancı forumları izleyelim biraz. Kullananların dönüşleri nolacak..
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bizim kelopesia ya benziyor gibi, tırışka gibi duruyor. Index kismini yayinlasinlar, oncesi sonrasi resimleri gorelim. Fevipiprant in butun sorunlari bitireceğini dusunuyorum. 500 tl ne idugu belirsiz bir urune asla para verilmez.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon