Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
38 sonuçtan 31 ile 38 arası

Konu: Trinov Aralık Ayında Geliyor!

Yeni Üye
    Sürekli kullanılıyor mu yoksa belirli bir süresi mi var? Eğer sürekli kullanım söz konusuysa bu fiyata durum vahim

Yeni Üye
    Alıntı mertojk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürekli kullanılıyor mu yoksa belirli bir süresi mi var? Eğer sürekli kullanım söz konusuysa bu fiyata durum vahim
    Hocam büyük bir ihtimalle traş çıkacak ürün o yüzden ilk itapta vurabildiğimizi vuralım demişlerdir normaldir bu fiyatı şuan Euro ve Dolar bazında. Zamanla alınabilecek seviyeye kadar ucuzlar ama etki etmedikten sonra da istediği kadar ucuzlasın kimse gidip de almaz o dakkadan sonra.

Yeni Üye
    bu ürüne ne oldu acaba yabancılardan olumlu olumsuz yoruma denk gelen var mı arkadaşlar?

Trinov felan hep kandırmaca abi. Yabancı forumlarda da olumlu yorumları hiç görmedim şimdiye kadar. Usturalp hocamın dediği gibi vurgun yapıp kaçacak bu şirket ne saç çıkartır ne dökülmeyi engeller sadece para odaklı piyasaya sürülmüş bi üründür trinov

Yeni gelişmeler var mı ?

Ülkemize ne zaman girecek ki

Yeni Üye
    Arkadaşlar trinov' un ana sitesine baktım, YouTube de yorumlara baktım ve bu ürün hakkında kayda değer bişey bulamadım. Bioxcin gibi birşey.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içeriği tamamen paylaşılmıştı toplu alıp yapsak 80 usdden çok daha uygun fiyata gelmez mi?
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234