9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: yaşım 21 tedavi için nereden başlamalıyım?

yaşım 21 tedavi için nereden başlamalıyım?

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG][IMG]

[/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

abilerim kardeşlerim arkadaşlarım yaşım 21 tepe bölgesi ve şakaklarda açılmalar mevcut tepe zaten açıktı fakat şakaklar yenice açılmaya başladı sadece bitkisel yağlar kullanıyorum ve bıttım sabunu kullanıyorum duştan sonra ortalama 25 tel falan dökülüyor günlük ise 15 20 arası değişiyor ne gibi bi yol izlemem gerekiyor baba tarafınnın da tepeleri böyle seyrek tam açık değil bana bi tedavi yolu gösterin lütfen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Senın sakaklar bıraz daha acılır ve oyle kalır.Cıdden cok ılgınc bu sac tıpıne haız bır abim var o da oyle

Geri getirme şansım yok mu bu saçları

Yeni Üye
    kardeşim saçından ziyade önce beyazlara çözüm bul.bu yaşta fazlaca artmış.

Genetik hocam o bizden annemin 30 lu yaşlarda beyazladı dayilarimin da öyle onlara çare boyamak herhalde 😂

SaçımınDoktoru Üyesi
    saçı boyattıktan sonra losyonları kullanabilir miyiz losyondaki alkol boyayı çözer mi diye düşünüyorum çünkü??

Arkadaşlar hiç mi tedavi önerisi olan yok?

Sitenin kendisi sadece öneri ve tecrübelerden oluşuyor neredeyse, dolayısı ile kendiniz karar verip bir yerlerden başlayacaksınız, bu arada tedavi potansiyeliniz de iyi bence
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

genetik olduğunu söyledi doktor saç tipim köklerden çıkan saç teli sayısı teke düştü bunları tekrar eski hallerine getirmek istiyorum sadece