Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Böbrek üstü bezi hormonu ve erkek tipi saç dökülmesi

Yeni Üye Mavix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haftada 1 miracle etki etti mi hocam
    Günde 1 kullandığımda daha verimliydi, ama haftada bir de en azından kafamdaki saçı korumama yardımcı oluyor gibi bir de yoğun dökülmem olacak zamanları önceden anlayabiliyorum saç derimde ekstra yağlanma ağrı vs oluyor o zamanlara da denk getirirsem rahatlatıyor ��
    Female♀
    Haftada: 2 kere; Minoxil %5 5 sprey
    1 kere; Dermastamp & Miracle losyon

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mavix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günde 1 kullandığımda daha verimliydi, ama haftada bir de en azından kafamdaki saçı korumama yardımcı oluyor gibi bir de yoğun dökülmem olacak zamanları önceden anlayabiliyorum saç derimde ekstra yağlanma ağrı vs oluyor o zamanlara da denk getirirsem rahatlatıyor ��
    ne kadardır kullaniyorsun hocam ben de dusunuyorum yan etki veya kan testinde sikinti oldu mu
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye Mavix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kadardır kullaniyorsun hocam ben de dusunuyorum yan etki veya kan testinde sikinti oldu mu
    2 ay günde bir, 2 ay iki gunde bir, 2 aydirda haftada bir kullanıyorum. Kadın oldugum için diane aldactone vs oral olarakta kullandım. Benim için topikal yan etkisi sıfır sayılır. Erkekler icin bilemiyorum
    Konu Mavix tarafından (26.11.2020 Saat 20:20 ) değiştirilmiştir.
    Female♀
    Haftada: 2 kere; Minoxil %5 5 sprey
    1 kere; Dermastamp & Miracle losyon

Sayfa 2/2 İlkİlk 12