Sayfa 3/3 İlkİlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Yaş 17.5 saç dökülmesi ve yağlı saç.

Yeni Üye
    Dostum ben de senle aynıyım 18 yaşındayım benim şakaklar biraz daha açık gibi ama daha gür senden tedaviler bence çok işe yaramıyo çok erken dökülmüş saçlarımız benim 15yaşında başladı seyrelme saç ekimini de araştırdım çok fazla kçtü yorum var ve zahmetli o yüzden protez saçı araştırıyorum mantıklı gözüküyor bence direk saçın gür oluyo eskisi gibi ve şekil verebilicez tabi onunda zorlukları var bakım vs ve pahalı olması gibi ama bizim için en mantıkı çözüö protez bu sene üni sınavından sonra yaptırmayı düşünüyorum ben direk

Yeni Üye
    Ne protezi ya kullanmam ben öyle şeyleri.Ha bu arada saçlarım güzelleşti.Bakım yapınca oluyor,bir kaç aya ss atarım.

Cell ve setiyi kombine kullan artış olur zaten minox ile başlamasaydı keşke
    Sadece cell ve seti kullaniyorum ... Kısa süreliğine sadece seti kullanacağım..

Yeni Üye
    Kardeşim bende aynı durumdayım ne yaptın?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi benim dökülme de 17de başladı bu kadar erken başlamasını sağlayan bir faktör kesin var çoğu kişide zaten egzama vb. çok yaygınlaştı artık. bir şeyleri yanlış yapıyoruz yeni nesil olarak
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123