Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
25 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Yaş 17.5 saç dökülmesi ve yağlı saç.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı revan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçlarımın dökülmeden önceki halleri:

2016:
    https://i.hizliresim.com/2aVpZE.png

2015:
    https://i.hizliresim.com/WDLjY4.png

2014:
    https://i.hizliresim.com/JDyjA5.png

Önerilerinizi bekliyorum...Yan etkileri umrumda değil.
    Kardeşim 4 yıl önceki saçın da çok gür denilemez. Yani öyle saçı olup burda yana döne ağlayan çok insan var yani genetiğin kralı var sende saçların 13 yaşında bile seyrek gibi duruyor. Ne diyim ki doğal yollarla dökülmeyi azaltmaya çalış. Masturbasyon yapıyorsan hiç düşünmeden bırak kafanda saç kalmaz söylüyüm. Yeşil çay çiğ kabak çekirdeği siyah çekirdekli kuru üzüm felan tüket. Beslenmene dikkat et Fast food tüketme probiyotik beslen. Ve bence sporu da ertele.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    masaj başla imzamda mevcut stabil tutabilme olasılığın yüksek
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Masaj destek tedavi olabilir bence ana tedavi değil zaten saçlar dökülmeye meyilli mekanik etki negatif tepki olur
    Cell gece / seti sabah.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı makrofaj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masaj destek tedavi olabilir bence ana tedavi değil zaten saçlar dökülmeye meyilli mekanik etki negatif tepki olur
    masajla durumu stabil kalan çok insan tanıyorum mekanik etki geçici dökülme ardından geri çıkış yapacaktır bu çoğu tedavide yaşanıyor
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Masaj agresif dokulmelerde bi caciga yaramaz. Adamlar 4 5 ay icerisinde cesete dönüyor. Su masaj guzellemesini biraksak artik. Masajla sac kalitesi artabilir ama sac cikartan 1 2 kisi var ornek sadece. Etkenlerin verimliligini artirir eyvallah ama sac dokulmesini durdurmaz.

Bende de beyazlar var ve o yaşlarda başlamıştı, hatta daha erken. seti kullanmanı tavsiye ederim, doğal tedaviler ve masajla destekle.
    Setipiprant
    Dermoday
    Bakım için de Keratin

Dökülme duşta 15-20 duş dışında max 5, yanlarda dökülmem vardı durdu sayılır.

Yeni Üye
    Alıntı Flame Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de beyazlar var ve o yaşlarda başlamıştı, hatta daha erken. seti kullanmanı tavsiye ederim, doğal tedaviler ve masajla destekle.
    Setipiprant mı ? Eczanelerde bulunurmu ? Sabah akşam mı ? cellagance de iyi diyolar ama ne olduğunu bilmiyorum minoxil ve dermaroller,Setipiprant kullanmayı düşünüyorum birde cellangance neyse artık daha öğrenemedim.

Yeni Üye
    Arkadaşlar, miracle losyon ne oluyor ? ayrıntılı açıklayabilirmisiniz

Sol tarafta ki top konuların başında yer alıyor okuyabilirsiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Yaklaşık 2 haftadır minoxil %5 kullanıyorum fakat saç çizgisinde,ortasında felan saç derisi soyuluyor,nedenini bilen varmı ?

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon