arkadaşlar merhabalar,
foruma yeni üye oldum, saç dökülmesi ve tedavileri ile ilgili bilgim yok denecek kadar azdır. son 1 2 senede üst kısımdaki saçlarımın neredeyse 5/2 sini kaybettim. özellikle son zamanlarda çok kafaya takmaya başladım.
büyük ihtimalle seneye ekim yaptırmak şart gibi duruyor, kelliğin çok yakıştığı bir çok insan tanıdım gördüm ama ben kendime hiç yakıştıramıyorum.
bilgim olmadığı için formda bir çok yazı okudum, ama bir doktora gözükmeden her hangi bir işlem yapmak istemiyorum. beslenme sorunlarımda olduğundan dolayı her ikisini birden yürütmek için araştırma içindeyim.
saç dökülmeleri hakkında bir çok deneyimi ve bilgisi olan arkadaşlarımız var burada, şansıma da nette gezerken denk geldi.
sizlerden ricam İstanbul' da cerrahi olmayan tedaviler için önerebileceğiniz doktor veya doktorlar var mıdır? ekimden önce dökülmeyi durdurmak ve olanı korumak istiyorum. sağlam olan saç köklerim var ise onları da canlandırmak istiyorum. çok bilgim olmadığından dolayı kafa karıştıracak bilgiler vermemenizi rica ediyorum.
umuyorum ki burada yararlı bilgiler edineceğim. herkese sevgiler saygılar..