Merhabalar 4 ay öncesine kadar sadece tepe bölgesinde az bir seyreklik olduğunun bilincinde hayatıma devam ederken şu 4 ay içinde saçımın ön çizgisinden arkaya doğru seyrekleşmeler saç hacmimde azalma fark ettim. Babam ve dayım kel değil iki farklı dermatoloğa gittim ikiside genetik olduğunu söyledi sürecin çok hızlı ilerlemeyeceğini düşündüklerini akabinde tedaviye başlamam gerektiğini söylediler. Mevcut saçımdan memnunum saç çıkarmak gibi bir derdim yok ancak olanı korumak için bir çok şeyi feda ederim çünkü psikolojimi git gide bozuyor bu durum. Mevcut tedavim sabah akşam saw palmette 5gr biotin ve sabah akşam minox. Açıkcası minoxa başlayalı 8 gün oldu saçım olduğundan daha fazla dökülmeye başladı forumda okuduğuma göre bu durum normalmiş. Olurda birgün bırakmak zorunda kalırsam var olanıda götürür mü minox? Korktuğum için henüz proscarada başlamadım belirttiğim gibi oldukca acemiyim. Minox konusunda soruma cevap verirseniz sevinirim resmin nasıl eklendiğini öğrendiğimde resimde ekleyeceğim. Hepinize teşekkür ederm.