3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Saç dökülmem ve uyguladığım tedavi

Saç dökülmem ve uyguladığım tedavi

Merhaba arkadaşlar 26 yaşındayım daha önce forumda konu açmıştım miracle losyon ile inanılmaz bir sonuç alarak saç dökülme sorunumu yenmiştim ve sağlıklı bir saça kavuşmuştum. Buradan Miracle hocama teşekkür ederim. Daha sonra kullandığım şeyleri düzensiz kullanmaya başladım bir süre sonrada tamamen kestim. Saç dökülmem inanılmaz bir şekilde dökülmeye başladı. Buradan aldığım bilgiler ile bir losyon hazırladım. 6 ay düzgün bir şekilde kullandım yine güzel sonuç aldım ve 6 ay boyunca tedaviyi aksattım sonuç yine aynı dökülmem arttı ve eski halime döndüm. Bu sefer kesinti olmadan tedavime devam edeceğim. Şuan uyguladığım tedavi sabah azelaik asit losyon (Haftalık şekilde hazırlıyorum neutrogena siyah nokta temizleyici tonik+pg+azelaik asit) bu losyonu uyguladıktan yarım saat sonra min+dut uyguluyorum. Akşam 1ml Ru yarım saat bekledikten sonra 7 fıs min+dut uyguluyorum. Tedaviye başlayalı 1 hafta oldu. Normalde saçımı yıkadıktan 3 saat sonra saçım inanılmaz derecede yağlanır sanki hiç yıkamamışım gibi olurdu şu an yağlanma inanılmaz derecede azaldı. Tedavide sorun yaşadığım 2 şey var. 1 azelaik asit inanılmaz derecede yanma hissi oluşturuyor, 2 saçıma uyguladıklarımı yedirirken masaj yapıyorum o esnada 30-40 tel saçım dökülüyor. Onun dışında bir sorun yaşamadım. Ru' yu uygulamadan önce dermoroller uyguluyorum bu arada. 1 haftalık sonucumu konuya ekliyorum. Elimden geldiğince her hafta fotoğraf yüklemeye çalışacağım. (Konu yanlış yere açılmış olabilir hikayeni anlat bölümünde açamadığım için burada yazdım)
    https://i.hizliresim.com/g6g9ZR.jpg

Saçtaki yağlanmam inanılmaz derecede azaldı ve saçım daha sağlıklı gibi geliyor bana yeni bir fotoğraf daha atıyorum görüşlerinizi yazarsanız sevinirim https://i.hizliresim.com/EDdP1Z.jpg

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bence çok fazla etkeni aynı anda kullaniyorsun azaleik ve ru sana yetebilir (azaleik hakkında bi bilgim yok ama) ve saçlarin bu durumdayken minox kullanman ilerde sıkıntı oluşturabilir dermoroller yerine ebsensor kan testi iğne ucu 100 lu pakette satılıyor 2.5 mm falan uzunluğu v oldukça ince bu işine gelir
    Cell gece / seti sabah.