Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
61 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Kilo kontrolü (kilo verme) konusunda yeni bombayi açikliyorum

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen sene 1 ay spora gittim 87 kilodan 80 kiloya inmiştim. Şimdi de öyle birşey yapmam lazım benim.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullandıktan sonra nasıl gözlemledin etkisini yeme içme ve hareket normallerini değiştirme den direk etki görebildin mi üstad ?
    Ne zamandır etkilerini yazmaya niyetleniyorum ama arada kaynıyor hep.
    Şimdi benim bünye kilo almaya çok müsait,10 yıldır düzensiz,5 yıldır çok düzenli şekilde sabahları erken vakitte yürüyüş yapan biri olarak son 1,5 yıldır şehir değişikliğinden dolayı düzenim bozuldu ve yürüyüşü bıraktım ve gerçekten beklenen oldu ben kilo aldım,ama ne zaman bu karışımı tüketmeye başladım sanki spor yapıyormuşum gibi bel-göbek çevresi yağları erimeye başladı,bunu kıyafetlerden,görüntüden anlayabiliyorum.
    Bir de sindirim sistemine verdiği rahatlık hissi inanılmaz,ve arkadan jet motoru sizi itiyormuş gibi bir zindelik hissediyorsunuz,tabii her güzelin bir kusuru var hafif yumuşatıyor bağırsakları.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne zamandır etkilerini yazmaya niyetleniyorum ama arada kaynıyor hep.
    Şimdi benim bünye kilo almaya çok müsait,10 yıldır düzensiz,5 yıldır çok düzenli şekilde sabahları erken vakitte yürüyüş yapan biri olarak son 1,5 yıldır şehir değişikliğinden dolayı düzenim bozuldu ve yürüyüşü bıraktım ve gerçekten beklenen oldu ben kilo aldım,ama ne zaman bu karışımı tüketmeye başladım sanki spor yapıyormuşum gibi bel-göbek çevresi yağları erimeye başladı,bunu kıyafetlerden,görüntüden anlayabiliyorum.
    Bir de sindirim sistemine verdiği rahatlık hissi inanılmaz,ve arkadan jet motoru sizi itiyormuş gibi bir zindelik hissediyorsunuz,tabii her güzelin bir kusuru var hafif yumuşatıyor bağırsakları.
    1 er kaşık baharatları kaseye koyup hepsini tüketiyoruz değil mi ? Yani hünlük porsiyon nedir hazırladığımız kasenin tamamımı kazakcemil ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 er kaşık baharatları kaseye koyup hepsini tüketiyoruz değil mi ? Yani hünlük porsiyon nedir hazırladığımız kasenin tamamımı kazakcemil ?
    Üstad orta boy çorba kasesi porsiyonumuz,bunun içine bir tatlı kaşığı acı pul biber,zencefil ve zerdeçal birer tatlı kaşığı fazla oluyor onları da yarım tatlı kaşığından biraz fazla ayarlarsınız,yine de midede yanma vs.var mı kontrol etmek lazım,özellikle yoğurt dolaptan çıktığı gibi değil de oda sıcaklığında olursa daha iyi oluyor,yoksa soğuk ve acı bir araya gelince midede yanma olabiliyor.
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Acı biberin kilo üzerindeki faydasını gerçekten iyi bilirim.Acı konusunda hiç bir sıkıntım yok çok aşırı acı yerim.Ancak düzensiz beslenirim.Mesela sabah kahvaltı yapmam öğlen 2-3 gibi birde akşam yerim.Ama akşamda 4 tabak falan yerim.Acı sanırım metabolizmayı hızlı çaıştırıyor.Birde ço su içerim.Mesela herhangi abur cubur yerken bile su ile tüketirim onu .Bu aralar hem fazla acı yemiyorum hemde su içmiyorum biraz kilo aldım .Şöyle zehir kıvamında bir biber bulsam tekrar devam edecemde yok işte .
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Alıntı landonxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acı biberin kilo üzerindeki faydasını gerçekten iyi bilirim.Acı konusunda hiç bir sıkıntım yok çok aşırı acı yerim.Ancak düzensiz beslenirim.Mesela sabah kahvaltı yapmam öğlen 2-3 gibi birde akşam yerim.Ama akşamda 4 tabak falan yerim.Acı sanırım metabolizmayı hızlı çaıştırıyor.Birde ço su içerim.Mesela herhangi abur cubur yerken bile su ile tüketirim onu .Bu aralar hem fazla acı yemiyorum hemde su içmiyorum biraz kilo aldım .Şöyle zehir kıvamında bir biber bulsam tekrar devam edecemde yok işte .
    koyu yeşil fındık biberi yada mor saksı biberi dene hele o mor saksı insanlık dışı bir zorbalık
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi
    Abi o fındık biberlere çok nadir raslıyorum zaten her gördüğümde alıorum ondan artık ne zaman denk gelirse.Bu pazarda falan arnavut biberleri var onlar fena değil onlarla yetiniyorum.Hele o mor bibere hiç rastlamadım.Nerelerde satılırki bunlar müptelası olurum oranın .
    Tedavi başalangıç:29.09.2014

27.03.2015 avodart
    Miracle losyon:Bir kutu garniere 3 aldactone,1diane,1 dekort (12.2014 ten itibaren ekstra 1 çaykaşığı salisilik asit)(YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANAMIYORUM)
    Min-dut losyon
    herk akşam yatmadan önce keto-azelderm krem
    Haftada 2 kez konazol.

(Ek destekler için önerilere açığım...)

Alıntı landonxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi o fındık biberlere çok nadir raslıyorum zaten her gördüğümde alıorum ondan artık ne zaman denk gelirse.Bu pazarda falan arnavut biberleri var onlar fena değil onlarla yetiniyorum.Hele o mor bibere hiç rastlamadım.Nerelerde satılırki bunlar müptelası olurum oranın .
    Bir arkadaş saksıda yetiştirmiş o tattırdı küçük turşu biber gibi kısa yarısı yada hepsi siyah mor bir renk hayatımda yemedim öyle bir acı ki turşu acı biberi lebelebi gibi yerim ben.

Evet arkadaşlar şu an gerçekten çok mutluyum,hayatımda hiç bir değişiklik yapmadığım halde sırf tükettiğim bu karışımdan dolayı 2 kilo vermek (bir haftada) gerçekten benim gibi zor kilo verebilen birisi için müthiş bir nimet.
    Not: Bu tür karışımlardan maksimum verim almak için içinde bulunduğumuz ayın küçülme fazında (son ondördün)tüketmek çok önemli,dikkat ederseniz hiçbir şey yapmasanız bile bu dönemde ya kilo verirsiniz ya da çok yemenize rağmen kilo almazsınız,gözlem yapılabilir.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu an kilo problemim yok saç konusundaki bahtsızlığımın aksine vucut/fizik konusunda da genetik olarak çok şansliyim elhamdulillah kolay kolay kilo falan almam üstüne bir de 5-6 aydır vücut geliştirmeye gidiyorum şu an her şey iyi ama finasa başladığım için kilo alır mıyım korkusu oluştu güvenlik amacıyla bunu kullanacağim sanirim.Bu bahsettiklerinizi aktarlarda falan bulabilir miyim , kolay ulaşılabilen şeyler mi?

Sayfa 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon