Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Öneri lütfenn

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çinkoyu kafanıza göre kullanmayın fazlası atılmıyor. Doktora gidin kan testi yaptırın eksikse kullanın.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Barlasx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önerilerinizi alayım lütfen , bu saçları da kaybetmek istemiyorum doktor çinko verdi birkaç ay önce biotin kullanıyordum şimdi tekrar başladım çinkoyu da ekleyeyim mi ?
    dostum bu iş çinkoyla biotinle olsaydı insanlar 10bin yıldır bu soruna çözüm arıyor olmazdı.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    genetik etken olması mümkün zira ailemde saçı olan pek yok
    forumda bir sürü tedavi mevcut ben kendi alanım olan masajı öneririm gerisi sizde, durum ilerlememişse tek başına stabil kalabilir durumunuz
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumda bir sürü tedavi mevcut ben kendi alanım olan masajı öneririm gerisi sizde, durum ilerlememişse tek başına stabil kalabilir durumunuz
    nasıl bir masaj ? konuyu açarmısınız biraz

Yeni Üye
    yani takip dışında ne yapmam lazım şuan bi yol gösterin kaybetmek istemiyorum saçlarımı şakaklarım felan seyreldi hep

yani takip dışında ne yapmam lazım şuan bi yol gösterin kaybetmek istemiyorum saçlarımı şakaklarım felan seyreldi hep
    Saçın diplerine yapılan masajlardan

Benim saçımla hemen hemen aynı saç durumunuz. Bende çözüm arıyorum. Doktor minoksil kullan dedi 3 ay bende kullanmaya başladım. Ayrıca medobiocomplex hap ve şampuanını kullanıyorum. Akşamları 2 çay bardağı yeşil çay içiyorum. Bir hafta oldu bunları yapmaya başlayalı, bakalım fayda edecek mi?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12