Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Avesin

Avesin

avesin kullanan var mı? guvenlir mi ?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    verim alacağınızı pek düşünmüyorum açıkçası
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Avesin Saç Bakım Serumu; Procapil, anagain, plantafluid complex,d- panthenol, saw salmetto, panax ginseng ve bitki ekstraktlarından oluşan özel bir formüle sahiptir. Saç folikülünden ayrılan saçın oluşum evresini hızlandırmaya; saç kalitesini artırmaya, saç çapının ve uzama hızının artırmasına yardımcı olurken saçın anagen süresinin uzamasına yardımcı olarak saç dökülmesinin azalmasına destek olur. İnce telli saçların kalınlaşmasına yardımcı olur. Kullanım Önerileri: Kullanmadan önce ürünü çalkalayınız. Kuru saç derisine sabah ve akşam; günde iki kez, dökülmenin görüldüğü bölgeler başta olmak üzere tüm saç derisine 5 püskürtme (1 ml) şeklinde uygulayınız ve saç derisine masaj ile yediriniz. Bir şişe 50 ml Avesin 30 günlük kullanım dozu içerir. Avesin saç serumu deri bölgesi dışında bir bölgeye istenmeden temas ettirildiğinde bölge su ile temizlenerek yıkanmalıdır. Ürünü kuru saç derinize uyguladıktan sonra en az 3-4 saat yıkama ya da farklı bir işlem yapmayınız. En iyi sonuçları elde etmek için Avesin Şampuan ile kullanınız.

yazmışlar

50ml lik serumu gunde 1ml kullanarak 25 gunde bitiririz. Urün tanitimi aldatıci. Sitesinden de bakip yazdim ama orali bile olmadilar

Üye
    Yer
    sivas
    Bugün eczacı bana tavsiye etti yeni bir Ürünmüş ilk gözlemleri olumluymuş. De piyasada çok farklı söylemler var. Millet farklı farklı ilaçlar kullanıyor birsürü saçlanan insan var kafam çok karışık

İçerik neredeyse 30 yıldır aynı ve sürekli farklı isimlerle piyasaya sürülüyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Avesini 5 aydır düzenli kullanıyorum güzel etkiler aldım doğrusu; %3 procapille %4 anagain varmış içerisinde, bu anagain en iyi saç çıkarıcı hammadde ödülü almış 2014 yılında o yüzden tercih ettim ürünü

Yeni Üye
    Ben kullanıyorum 5 aydır

Bende aldım minoksilden daha iyi diyorlar ancak kutuda saç çıkarmaz yazıyor
    kısa süre kullanıp attım nedeni saçımı çok kurutuyor ve 5-6 saat saçta kalması gerekiyor o sıradada başka bir uyguluma yapılmıyormuş saça.

Yeni Üye
    Özelden mesaj attım mesaj kutunuz dolu herhalde geri dönüş yaparmışsınız hocam.

Sayfa 1/2 12 SonSon