Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
72 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Saçlarım dökülüyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sacina surdugun yagi birak bence yaglar negatif etki yapabilir saw palmetto yesil cay ihlamur cayinin da pek yararinin olacagini sanmiyorun. Dekort ampulle losyon yapip denesene.

Yeni Üye
    Alıntı odtulu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sacina surdugun yagi birak bence yaglar negatif etki yapabilir saw palmetto yesil cay ihlamur cayinin da pek yararinin olacagini sanmiyorun. Dekort ampulle losyon yapip denesene.
    Dekort losyon derken, miracle losyon mu yapayım ?
    Haftada 7 gün proscar 1/5 (03.09.2018)
    Günlük Yeşil,Ihlamur çay vs.

Yeşil çayı yabana atmayın bence baya yararlı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı nasa01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dekort losyon derken, miracle losyon mu yapayım ?
    aynı losyonun içinde diane ve aldactone olmayanı

Aynısı var bende de çok kötü bir durum seni çok iyi anlıyorum

Yeni Üye
    Arkadaşlar bugün kan testi yaptırdım B12 değerim ve 205 çıktı normal değer 250-950 arası olmalıymış bunun biraz daha düşük olması saç dökülmemi hızlandırıyor mudur?

SaçımınDoktoru Üyesi
    B12 direkt olarak saça pozitif etki eder. Bende de eksiklik vardı ve vitamin takviyesine başladım. Doktorun bunu sana önermiş olması gerekir. Evet hızlandırıyor.

Yeni Üye
    Proscar'da yaklaşık 1. ayıma gireceğim, ve bunun yan etkisinin yan etkisi saça faydalı yani yan etkiyi ne kadar hissedersek o kadar iyi diyorlar fakat 1 aydır hiçbir etki hissetmiyorum sabah ereksiyonum eksik olmuyor cinsel istekte azalma falan yok aynı devam ediyor, acaba etki etmiyor mu? Etkili olduğunu öğrenmem için hormon testi vs yaptırmalı mıyım? Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

Proscar'da yaklaşık 1. ayıma gireceğim, ve bunun yan etkisinin yan etkisi saça faydalı yani yan etkiyi ne kadar hissedersek o kadar iyi diyorlar fakat 1 aydır hiçbir etki hissetmiyorum sabah ereksiyonum eksik olmuyor cinsel istekte azalma falan yok aynı devam ediyor, acaba etki etmiyor mu? Etkili olduğunu öğrenmem için hormon testi vs yaptırmalı mıyım? Bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?
    Genel kanı bu ilaçların etkisi 6. ayda netlik kazanır fakat kişiden kişiye değişiklik göstermekte ben kullandığımda 2 ayda görünümde fark etmişti. Tavsiyem topikal tedaviler üzerine olacaktır. Çünkü yan etkiler geldiğinde kurtulması zor olabiliyor. Bazende ilacı bıraktıktan sonra yan etkiler başlayabiliyor (post finasterid sendrom). Bu konuda kararlıysan günlük 1mg'ı aşmamaya özen göster ve ilaca biraz zaman tanı.

SaçımınDoktoru Üyesi
    türkiyede dht'ye bakan pek yok hormon testlerim hep normal çıktı bundan dolayı ayrıca bende de yan etki olmadı illa olması gerekmiyor biraz daha zaman ver.

Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon