Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
72 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Saçlarım dökülüyor

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günde oluşan dökülme miktarı tabi ki referans olarak kabul edilebilir lakin ani bir pick oluşmadığı sürece çok dikkate almayınız genellikle foliküllerin faz değişim süreleri periyodik değildir yani başka zamanlarda başka faz değişimi çakışma sayıları gözlemlenebilir beslenmenize dikkat edip masaja başlayın derim tam önüne geçebileceğiniz bir noktadasınız.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Öncelikle saygılar hocam, ani bir pick ne demektir, dökülme devam ediyor ve genelde kökünden dökülüyor, şampuanlarken falan elimi her attığımda 4-5 tane geliyor hepsi kökünden 2 ay önce on numara olan saçlarım birden çok kötü dökülmeye başladı tuhaf olanda bu.

Yeni Üye
    Şuan ki saçımın dökülmesini durdurmak veya bu süreyi uzatmak için ne yapmalıyım /yapabilirim tüm önerilere açığım çünkü henüz yolun başı birşeyleri kaybetmeden yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Eğer AGA ile.karşı karşıyaysan tedavi uygulamadan masaj beslenme yetersiz kalır masaj uygulaman moralini iyice bozar önce bypass ol sonrası halledilir

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nasa01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle saygılar hocam, ani bir pick ne demektir, dökülme devam ediyor ve genelde kökünden dökülüyor, şampuanlarken falan elimi her attığımda 4-5 tane geliyor hepsi kökünden 2 ay önce on numara olan saçlarım birden çok kötü dökülmeye başladı tuhaf olanda bu.
    pickten kasıt zirve noktası dökülen saç damar ağından 2-3 ay önce ayrılmıştır.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Yardımcı olmaya çalışan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum, hocam inanın bypass pick falan bunlardan birşey anlamıyorum ben sadece saçımın dökülmesini durduracak/azaltacak tavsiyelerinizi bekliyorum gün geçtikte dökülüyor bir ay ince on numara olan saçlarım her elimi attığımda elime geliyor yol yakınken bunu durdurmak adına tavsiyeler verirseniz saygımı kazanırsınız, esenlikler dilerim.

Yeni Üye

Saçlarımı kestirdim ve ıslak halde eskisi gibi taradım ve sonuç hüsran saçlarım normalde de doğuştan seyrekti evet ama bir ayda böyle olacağını hiç tahmin etmemiştim, bu ne tipidir acaba agresif saç dökülmesi mi yorumlayacak arkadaşlar lütfen yardımcı olun.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Islak halde herkesin böyle gözüküyor hemen hemen. Tedavi seç kendine siteyi araştır biraz başla bi disiplinle.

Yeni Üye
    Teşekkürler hocam cell losyon başlayacağım, Miracle hocamla konuştum eğer sizin başka bir tavsiyeniz varsa kulaklarımı açtım dinliyorum

Yeni Üye
    Son 3-4 gündür saçlarım nedense birden dökülmeler arttı ve acayip agresif bir hal aldı.

Bu lavaboda yıkadığımda birikenler gidenleri saymıyorum.

Bu da hemen yıkama sonrası taradığımda ortaya çıkan manzara elime yapışanları ve tarakta kalanları saymıyorum.

Artı saç derim çok kurudu zaten yağlı egzama vardı acaba neden olmuş olabilir?
    Haftada 7 gün proscar 1/5 (03.09.2018)
    Günlük Yeşil,Ihlamur çay vs.

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon