9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Dişinizin kanal tedavisi olmasini önlemek için tavsiye

Dişinizin kanal tedavisi olmasini önlemek için tavsiye

Arkadaşlar 5 sene önce dişimde ağrı olmuştu kanal tedavilik oldu ama Ygs-Lys sinavlarim vardi vakit kaybetmek istemedigimden yaptirmak istemedim dişimi , o gece çok ağrim oldu ben de 1 diş sarımsağı alıp ağriyan dişimin üstüne koydum çiğnedim . Gelin görün ki dişimin ağrısı geçti ve bu 5 sene icinde dişimde her 6 ayda 1 ağrım oldu . Ama her seferinde sarımsak ile geçirdim ağrısını ... Ve gelin görün ki o sene diş hekimliği kazandım ve öğrendim ki sarımsak çok güçlü bir antibiyotik ve ağız sağlığı için birebir. Şimdi ayda bir 1 diş sarımsağı çiğniyorum . Hepinize de bunu yapmanızı tavsiye ediyorum ..

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Dentikel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 5 sene önce dişimde ağrı olmuştu kanal tedavilik oldu ama Ygs-Lys sinavlarim vardi vakit kaybetmek istemedigimden yaptirmak istemedim dişimi , o gece çok ağrim oldu ben de 1 diş sarımsağı alıp ağriyan dişimin üstüne koydum çiğnedim . Gelin görün ki dişimin ağrısı geçti ve bu 5 sene icinde dişimde her 6 ayda 1 ağrım oldu . Ama her seferinde sarımsak ile geçirdim ağrısını ... Ve gelin görün ki o sene diş hekimliği kazandım ve öğrendim ki sarımsak çok güçlü bir antibiyotik ve ağız sağlığı için birebir. Şimdi ayda bir 1 diş sarımsağı çiğniyorum . Hepinize de bunu yapmanızı tavsiye ediyorum ..
    Günde 3 diş yoğurtla beraber yiyorum sanırım psikopatım ama ben saç beyazlığı için yiyorum

Saçınıza ne yapar bilmiyorum ama sizi canavar gibi yapar ona eminim vucut sağlığı için birebir . Cok dogru bir uygulama yapiyorsunuz 😃

Yeni Üye Muse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Ayda 1 çok gereksiz bir süre dilimi değil mi? Günde 1 tüketenler var.

Yeni Üye
    Sarımsağın testestronu arttırdığını okumuştum bu da saç dökülmesini hızlandırmaz mı ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben sakaklardaki beyazlik icin geçen sene bir ara chlorella kullandim, bir etkisini goremedim. Sonra spirulina kullandim.Yine kaldı ama sakaklari koyulastirdi. Belki daha uzun sure kullansam daha da iyi olabilirdi.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nasa01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sarımsağın testestronu arttırdığını okumuştum bu da saç dökülmesini hızlandırmaz mı ?
    iş testo türevlerinde bitse şu an bu forum olmazdı emin ol
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Alıntı Muse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayda 1 çok gereksiz bir süre dilimi değil mi? Günde 1 tüketenler var.
    Size kalmış bana kalsa günde 1 olsa daha iyi ama insanlar kokudan dolayi cok tercih etmek istiyorlar , daha yapilabilir olması için genelde en azindan ayda 1 çiğnemelerini tavsiye ediyorum

Düzeltme : kokudan dolayı tercih etmek istemiyorlar...

Bu Konudaki Etiketler