Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567
68 sonuçtan 61 ile 68 arası

Konu: 1 aylık tedavi sonucum.Resimli

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxidil ve dutasteride etkili ancak tehlikeli bir ikilidir bu yan etkileri dışında çok dramatik saç sayısı dalgalanması yaratabilecek bir potansiyeli taşıması sebebini de içerir, bu açıdan bağımlılığı azaltıp şok etkisi gelmeden etken değiştirip en azından dönüşümlü kullanıma geçmenizi öneririm.
    Miracle losyon ile devam etsem nasıl olur üstad.Sabah minox akşam miracle şeklinde devam etsem.Kayıp en aza iner mi acaba.

Hocam min dutu gunde 2 kez kullanıyorsunuz sanirim peki dermarolleri gunde 1 mi yoksa her min dut surdugunuzde mi kullaniyorsunuz ? Ve bide her kullandiğinizda kac fis sıkıyorsunuz ? Ben hergun dermarol kullandiimda cildim fena oluyor ben kanatana kadar igneliyorum

Yeni Üye
    Alıntı mm1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam min dutu gunde 2 kez kullanıyorsunuz sanirim peki dermarolleri gunde 1 mi yoksa her min dut surdugunuzde mi kullaniyorsunuz ? Ve bide her kullandiğinizda kac fis sıkıyorsunuz ? Ben hergun dermarol kullandiimda cildim fena oluyor ben kanatana kadar igneliyorum
    Valla yapacak birşey Yok hocam.Öyle yada böyle hala bilinen en etkili yöntemdir minoxil pişman mıyım asla .başlamasam 2 yıl önceden bu haldeydim

Arkadaşlar tedavim başarılı gidiyor.Hala saç arlarımda büymeye hazır küçük sarı tüyler görüyorum.Onlarda saça dönüşürse işlem tamamdır.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı gqn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tedavim başarılı gidiyor.Hala saç arlarımda büymeye hazır küçük sarı tüyler görüyorum.Onlarda saça dönüşürse işlem tamamdır.
    resim atar mısınız son durumu?

Alıntı odtulu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    resim atar mısınız son durumu?

Çevremdeki herkes sen saçmı ektirdin ne güzel olmuş diyorlar.Saç ektirmedim dediğimde inanmıyorlar.Şu sıralar saçlarım çok güçlü.Rengiyle olsun , elimi attığımda sertliği ile olsu bunu belli ediyor.En ufak bir dökülme yok.Cinsel fonksiyonlarım %100 olarak yerine geldi.

Gittiği yere kadar bu tedaviyle devam edeceğim , döngü v.s girdiğinde ru cell seti yada miracle losyona dönüş yapacağım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Muazzam sonuc, peki Suan yasadiginiz yan etkileri paylasir misiniz

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 567