Sayfa 7/10 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
91 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Bicalutamide (casodex, calux)İle Saç Dökülmesine Karşı Krem Yapımı

Doğrudur bu krem ama antioksidan ve vitaminler içeren kremlerlede hazırlayabilirsiniz bu konuda bir başlık açmak lazım aslında.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

valla çok iyi olur hocam şu kremler şu şekilde hazırlanışı şeklinde çok makbule geçer.

miracle hocam tam olarak nasıl hazırlıyacam oran olarak yazabilir misiniz 2 adet calux hap+ eritecek kadar garnier losyon+ ne kadar krem ? böyle bi tarif verebilir misiniz?

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğrudur bu krem ama antioksidan ve vitaminler içeren kremlerlede hazırlayabilirsiniz bu konuda bir başlık açmak lazım aslında.
    Minoxil içine atsak bunu avodart ile birlikte durum ne olur sizce ?

Deneyip görmeden bilinemez.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    tedavide ilerleme durdu proscari iki gune bir alicam artik agir yan etki goruyorum birde fayda gostermez oldu yeni birseyler denemek lazim.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sex yanetkileri yok denecek kadar az ya da yok. Sadece oralda artan testo ve östro nedeniyle jinekomasti yapabiliyor. Topikal en iyi yöntem ancak bence finastan daha güvenli oralda.
    Hocam bunu doğrudan finasterid yerine ikame edebilir miyiz yani ? Fayda yönü ile daha mı iyi finasterid den ?

Ürün yapılışı imzada var dediniz ama sildiniz herhalde ? Nasıl yapılıyor ?
    Konu Barret tarafından (21.06.2015 Saat 08:24 ) değiştirilmiştir.

Beyler bir sonuc çıkmadı mı buradan ya da denenmedi mi yeterince?

Banned
    ya o kadar çok tedavi yöntemi var ki kafam karışıyor ve hangisini kullanalım ne yapalım hiç bilmiyorum... Anlamadığım bir nokta ise şu; neden saç dökülmesi ile ilgili olan hiçbir üründe antiandrojen bulunmuyor..?? Adamalar resmen ne karnımızı doyuruyorlar ne de Açlıktan ölmemize izin veriyorlar. Tek yaptıkları ekonomik olarak bizi kendilerine bağımlı etmek

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    pıyasa urunlrınden bıseyler beklemeyın sonu husrandır arastırıp kendımız bısıler yapacagız kellık para baronlarının azının suyunu akıtmaya devam edecek

Sayfa 7/10 İlkİlk ... 56789 ... SonSon