3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Gecip giden yıllar geri gelmeyen saclar...

Yeni Üye

Gecip giden yıllar geri gelmeyen saclar...

Daha 23 yasindayken saclarimi kaybetmeye basladim son durumu resimlerle atiyorum kullanmadigim dogal yontemler yaglar piyasadaki butun para tuzagi olan setler ve en kotusu minoxil vs vs ama malum sonuc husran sacima yatirdigim parayla araba bile alirdim valla demem o ki benim saclarada bir el uzatsaniz ilk nerden basliyim?
    Eklenen Resim Ön İzlemesi Eklenen Resim Ön İzlemesi

Umutsuz bir durum göremiyorum minoxidil kullanmanızla sonuç mu alamadınız yoksa getirisi uzun vadeli mi olmadı ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Mahvetti saclarimi hem cok cansizlasti matlasti hemde hic bir etkisini gormedim 6 ay kullandim cok duzenli olarak. Aslinda cok parlak ve canlı saclarim var tek sorun dokulenlerin hic bir sekilde cikmamasi