Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Şakaklar için tedavi önerisi

Şakaklar için tedavi önerisi

Merhaba arkadaşlar buralarda yeniyim şakaklar için en iyi tedavi nedir yaşım 22 2-3 cm gerileme oldu 2 sene içinde bu cok canımı sıkıyor

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    etken teminine kadar ketoral krem %2 şakaklara etken cell seti miracle'a ulaş özel mesaj ile yardımcı oluyor alımda
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Cell kesinlikle şakaklarda çok etkili

Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    etken teminine kadar ketoral krem %2 şakaklara etken cell seti miracle'a ulaş özel mesaj ile yardımcı oluyor alımda
    Hocam şakaklarda geri çekilme yok ama şakak çizgisini ortalarında minyatürleşme için ne önerirsin? Bu minyatürleşen bölgeleri kurtarabilir miyiz?

Yeni Üye
    Dutas ve ketoral karıştırıp kuşlanan varmı acaba?

Celle bütcem yok şuanlık ketoral dusterid denicem dutası oralda alabilirim

Ben denicem dusteridi oral da alabilirim

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı serj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben denicem dusteridi oral da alabilirim
    Yaşınız kaç dutas ı oral yolla almaktan bahsetmişsiniz.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

22 yaşındayım

Hiç antiandrojene girmeyin yaşınız genç ve aşırı dökülme olmamış dediğinize göre, topikal bir çok etken var bunlar ile rahatlıkla toparlarsınız yaşam biçimi ve beslenme müdahaleleri ile de desteklersiniz rahat olun.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 1/2 12 SonSon