Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon
79 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Hacamat ve Saç Dökülmesi

SaçımınDoktoru Üyesi yasin5306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı _SPARTACUS_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende yaptirmayi düşünüyorum ama bu isi ehli kişilere yaptirin arkadaşlar bide hacamat yaptirmanin günleri var ona gore arastirip yaptirin
    Aslında o kadar zor bir şeyi yok yani 1 aylık eğitimle yapılabilecek bir şey önemli olan temiz olması. Zaten hacamatcılar size gün veriyor ona göre gidiyorsunuz.

Banned
    Öncelikle herkese merhabalar.
    Bu siteye yeni üye oldum.
    Güzel paylaşımlarından dolayı bütün arkadaşlara teşekkürler.
    Benim bir kaç tane kronik rahatsızlıklarım vardı.
    Bunlardan bir tanesi kulunçtu. Bir çok tedavi yöntemi ve ilaç kullandım. Fakat hiç bir işe yaramadı. Uzun araştırmalarım sonucunda hacamatın kulunca faydalı olduğunu hatta tamamen ortadan kaldırdığını öğrendim ve 2 ay önce sırt ve boyun bölgesinden hacamat yaptırdım. Şu an kulunçtan hiç bir eser kalmadı.
    Bir diğer rahatsızlığım ise erkek tipi saç dökülmesi ve rahat düşünmemi engelleyecek derecede kafamda bir ağırlık hissetmem ve sürekli tekrarlanan diş apsesi problemleri idi. Araştırmalarımın sonucu yine hacamata çıktı. Bu nisan başlarında da kafa bölgesinden hacamat yaptırdım. Sonucunda; diş apsesi tamamen iyileşmedi fakat, müthiş derecede periyotları azaldı. Kafamdaki ağırlık hissi ortadan kalktı ve daha analitik düşnmeye başladım.
    Gelelim saç dökülmesine; saç dökülmesi 1 aydır tamamen durdu. Yaklaşık 1 aydır saçlarım müthiş derecede canlandı. Ekstra hiç bir şey kullanmamama rağmen.
    Hacamatı herkese tavsiye ediyorum. yarım saatlik bir hacamat seansı, aylarca yapılan saç bakımlarına bedel oldu.
    Umarım dener ve faydasını görürsünüz.

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ilteris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhabalar.
    Bu siteye yeni üye oldum.
    Güzel paylaşımlarından dolayı bütün arkadaşlara teşekkürler.
    Benim bir kaç tane kronik rahatsızlıklarım vardı.
    Bunlardan bir tanesi kulunçtu. Bir çok tedavi yöntemi ve ilaç kullandım. Fakat hiç bir işe yaramadı. Uzun araştırmalarım sonucunda hacamatın kulunca faydalı olduğunu hatta tamamen ortadan kaldırdığını öğrendim ve 2 ay önce sırt ve boyun bölgesinden hacamat yaptırdım. Şu an kulunçtan hiç bir eser kalmadı.
    Bir diğer rahatsızlığım ise erkek tipi saç dökülmesi ve rahat düşünmemi engelleyecek derecede kafamda bir ağırlık hissetmem ve sürekli tekrarlanan diş apsesi problemleri idi. Araştırmalarımın sonucu yine hacamata çıktı. Bu nisan başlarında da kafa bölgesinden hacamat yaptırdım. Sonucunda; diş apsesi tamamen iyileşmedi fakat, müthiş derecede periyotları azaldı. Kafamdaki ağırlık hissi ortadan kalktı ve daha analitik düşnmeye başladım.
    Gelelim saç dökülmesine; saç dökülmesi 1 aydır tamamen durdu. Yaklaşık 1 aydır saçlarım müthiş derecede canlandı. Ekstra hiç bir şey kullanmamama rağmen.
    Hacamatı herkese tavsiye ediyorum. yarım saatlik bir hacamat seansı, aylarca yapılan saç bakımlarına bedel oldu.
    Umarım dener ve faydasını görürsünüz.
    Hocam benim babam hacamat yapıyor aylarca kurslarına gitti sertfikasını aldı çok kişiye faydası oldu kendisinede sürekli yaptırır ama genetik dökülmeye çok etkisi yok saçları seyrek kafasına sürekli yaptırır saçları hala seyrek
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Banned
    Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam benim babam hacamat yapıyor aylarca kurslarına gitti sertfikasını aldı çok kişiye faydası oldu kendisinede sürekli yaptırır ama genetik dökülmeye çok etkisi yok saçları seyrek kafasına sürekli yaptırır saçları hala seyrek
    Ben genetik dökülmeyi tamamen engellediğini iddia etmiyorum. Sadece, ben kafa hacamatı yaptırdıktan sonra saçlarımın dökülmesi tamamen durdu ve saçlarım canlandı. Yaklaşık 1 aydır saçlarım iyi durumda. İlerleyen günlerde tekrar dökülme başlayabilir belki. Bilemiyorum. Ama şu an iyiyim
    ha birde beyaz tenli olmama rağmen, 2 yıldır yüzümde esmerleşme olmuştu ve bir türlü geçmiyordu. Şu an ondan da kurtuldum.

Moderatör
    Bende kesinlikle yaptirmayi dusunuyorum belirli kurallari varmis ornegin belirli gunleri varmis herneyse benim merak ettigim konu başa hacamat yaptirirken saçi kestirmeden yaptirabiliyormuyuz boyle birsey munkunmu bilgisi olan paylasirsa sevinirim.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende kesinlikle yaptirmayi dusunuyorum belirli kurallari varmis ornegin belirli gunleri varmis herneyse benim merak ettigim konu başa hacamat yaptirirken saçi kestirmeden yaptirabiliyormuyuz boyle birsey munkunmu bilgisi olan paylasirsa sevinirim.
    Saçı kesmeden yapabilen yerler var üstad araştırmak lazım,ben de öğrenirsem dönerim size.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni temiz kan besin demektir, hayat demektir. 40 seans mezoterapiden bin kat daha faydalıdır Hacamat. Genetik dökülmeyi asla %100 engelleyemez, hatta %50 bile durdurmaz belki; Lakin yan tedavi olarak müthiş bir destektir, Çünkü deri altından alınan pis kanın yerini tamamiyle tertemiz kan doldurur. Saçların canlanmasina sebep olabilir, çünkü saçlar kanla besleniyor. Kıytırık dermaroller bile 2 ayda saçlarımı canlandırdı benim, simsiyah oldu tüyler, Kan önemli kısaca dostlar sizin de bildiginiz gibi
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hacamat saça yaptirmak zararlidir köklere zarar verir temiz kan diye birşey yoktur.

Yaptırdım çok memnunum bir daha yaptıracam. Yaptırmamın birinci sebebi migrendi.
    21.02.2015
    Sabah RU 50 mg (elseve haftalık hazırlıyorum)

28.11.2014
    Sabah Miracle Losyon
    Öğlen Miracle Losyon (100 ml elseve 2 aldactone 1 allerset 1 dekort ampul 1 elleacnelle -diana bulamıyorum-)
    08.12.2014
    Akşam Minoxil/Avodart
    24.12.2014
    Çarşamba Dermoraller öncesinde Minoxil/Avodart
    Çarşamba - Cumartesi Konazol Şampuan
    Defne Sabun hergün

Yan destek Tresan Kayın Özlü Tonic

mümkün olduğunca;
    kefir, ruşeym, üzüm çekirdeği tozu tüketiyorum

Banned
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sacı kestirmeden hacamat yapılabiliyor. Kupanın uc kısımlarına bal ya da jöle sürülerek kafa derisini kupanın tutması sağlanabiliyor. Fakat her haccam bunu yapmayabilir. Hijyeni bahane edebilirler. Fakat saçlı kafaya hacamat yapanlar da var.

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon