9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Başımdan çıkanlar saç kökümü yardım

Yeni Üye

Başımdan çıkanlar saç kökümü yardım

Arkadaşlar başımı kasiyinca bunlardan elime geliyor kabuk kabuk olmuş hepsi aynı tip ve boyda sac koku mu bunlar sac görünmüyor ucu kahverengi dibi şeffaf beyazimsi
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20180624_162308.jpg‎  

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    resim gözükmüyor
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olabilir de önemli olan kıl soğancığı, kökü değil
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yüzde sık görülen yağ kurumuş bezesi saç derisiniz yağlı mı kuru mu ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu bendede var hatta bazen saçla birlikte saçın köküne yapışık bir şekilde geliyor

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yüzde sık görülen yağ kurumuş bezesi saç derisiniz yağlı mı kuru mu ?
    Kuru soyulmalar var diğer konuda bi resim daha attim saçlı halide var

Alıntı emirt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuru soyulmalar var diğer konuda bi resim daha attim saçlı halide var
    Folikül kökü ile kurumuş saç içine gömülü olduğundan bir kısmına yapışık gelir bazen de gelmez normaldir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Hocam forumunuzu 2 yıldan beri takip ediyorum her konunuza hakimim. Elimde su an Dmso, propilen glikol, etanol ve spironolakton var. Guzel bi formulasyon hazirlama yolundayim. Bana yardimci olacak kim var?