Alıntı illegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Konuya yazma amacım bilinçsizce steroid tedavisine teşvikten kaynaklanıyor. Yazdığınız pek çok şey sanırım kendi teoriniz. Kalsifikasyon fibrozis yaşlanmayla olan bir durum. 50 yaşında saçı dökülmemiş birinin damarlarındaki Kalsifikasyon 20 yaşında saçı tamamen dökülmüş birinininkinden oldukça fazladır. Cinsiyet değiştirmeyle ilgili olarakta benim kast ettiğim hadım edilen vb. Bunların saç çıkması için östrojen kullanmasına da gerek yoktur. Transeksüel diye kast ettikleriniz hakkında pek bilgim yok ama bildiğim kadarıyla çoğu dışardan dişilik hormonu alıyor ama testislerinden erkeklik hormonları üretilmeye devam ediyor.
Araştırmadığinızdan benim teorim sanıyorsunuz hayır dostum bu bilim adamlarınca araştirilan bir konu. Yaşlanmayla olan bir durum değil tamamen genetik kodlarda yatkınlık varsa 15 16 yasindaki bir cocukta dahi olabilir. Tedaviye almazsan elbette 50 yasinda 10 kat daha fazla kirecle parlak bir kafayla gezersin. Öyle basit bir hormon olayi deyip gecemezsin ncbi çalışmalari basta olmak üzere bilimsel makaleleri okumani tavsiye ediyorum. Cok yanlış düsünüyorsun. Bilgisizce yazıyorsun ama bunu anladım. Araştırırsan sonuçları görebilirsin. Çok çok detayli bir konu forumda yazilmiş tartişilmiş uzun uzun yazmaya devam etmeyecegim forumun uyelerinin arastirmayi öğrenmesi gerek.