Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Resimli : androcur sonucu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Neden sac dokuyor aksine sac cikartmasi iyi gelmesi lazim degilmi
    Topikal: cell losyon miracle losyon minioxil dermaroller sirkeli suyla durulama

Oral:biotin ısırgan yaki otu d vitamini

SaçımınDoktoru Üyesi
    Finasteride falan kullansaydiniz keşke
    Bu saclara düzenli cell seti uygulamak lazim en azindan duzgun bir goruntu olusur ama tamamiyle sac olusurmu bilemem ama en azindan 3 numara gibi bir goruntu olusur duzenli kullanimda

SaçımınDoktoru Üyesi
    kiminde tek basina minoxidil de sac cikartiyor kiminde andrcour bile sac cikartmiyor. Andrcour hormon dengesini bozdugu icin saci da dokebiliyor. Duzenli tedavilerle senin sacin toparlar minox kullan arada cell seti miracle losyon ve dermastamp ta kullanirsan hizlo toparlanir saclarin. Bence bu seneyi bitirmek lazim en azindan cok daha etkili tedavilerin ckkmasi muhtemel dunya piyasasinda replicel i gormek lazim 3 ceyrekte insanlar uzerinde tedavi uygulanmaya baslayacak japonya da nrw 2 3 seviyesindeki kisilere fayda edexektir diye dusunuyorum
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Adam burada bir hatasını ve pişmanlığını anlatıyor moral bozup hakaret ediyorsunuz.Konuya gelecek olursak 7 ay kullandım bırakalı da yaklaşık 8 ay oldu.Bıraktığım gün spora başlamıştım.Cinsel isteğin,sertleşmenin vs normal dönmesi 3 haftayı bulmuştu şuan çok şükür bir sıkıntım yok.Saçınız muhtemelen testosteron iğnelerinden dökülmüştür.İmkanınız varsa spor yapmanızı şiddetle öneriyorum doğal olarak testo artırıyor ayrıca yeşilçay yada sabahları aç karnına limonlu su içerek antioksidan etkiyle kalan yan etkilerden kurtulabilirsiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Androcur yanlış bi tedavidir ancak erkeklere cinsel sapkınlıkdan dolayı tedavi amaçlı verilebiliyor, yüksek testodan dolayı yani, tabi bu 1000de 1 kadar azdır o yüzden androcur ağır bi tedavi ama yaşadığımız psikolojise ağır en azından herkezde bir değil çünkü bazılarını cok kötü etkiliyor saçsızlık, size önerim uzak durun bende yan etkileri tamamen geçti tabi bu süreçteki korku anlatılamaz
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi
    Peki androcuru topikal olarak kullansak nasil etki aliriz
    Topikal: cell losyon miracle losyon minioxil dermaroller sirkeli suyla durulama

Oral:biotin ısırgan yaki otu d vitamini

SaçımınDoktoru Üyesi
    Topikalde olsa antiandrojen kullanmayın. Özellikle hiçbir kan testi hormon testleri yapılmadan prostat ve hormon replasman tedavisinde kullanılan ilaçlar sıkıntı yaratabilir. Erkeklerde hipogonadizm tehlikesi baş gösterebilir. Hormon tamiri çok zordur. Topikalde olsa her bireyin vücut emilim ve dolaşım hızı çok farklıdır. Zamanında topikalden ben de çektim. Uyarayım dedim.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Androcuru dutasteride finasteride hepsini daha önce defalarca dedik kullanmayin diye. Hele hele androcura bulaşmayın. Topikal deneyip fayda etmiyor diye tedaviyi bırakıp oral ilaclara yonelmeyin hemen. Topikalde doz artırın.en azından oralden daha az yan etkileri olur.belki olmaz bile. Oral ilac kullanilacaksa bike 0.5 - 0.25 mg finas deneyin. Hemen yukseklerden baslamayin.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Konuyu sabitliyorum çok çekti forum bu oral antiandrojen belasından hala da çekeceği var gibi görünüyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu arada finasa başlayacak arkadaşlar önce 0.25 le başlasınlar ben 7 8 ay önce 0.25 kullandım belkide o yüzden şuan yan etki görmüyorum.. çok yavaş doz arttırmazk lazım. Hele androcur aklınızdan geçmesin, ben bana bişey olmaz dedim ama oturup ağladığımı bilirim onun yüzünden
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon