Sayfa 3/3 İlkİlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası

Konu: Saç dökülmesini engellemeye yardımcı bitkiler ile kür oluşturma projesi

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tüm bitkileri topladım akşam doğal elma sirkesiyle karıştırıp beklemeye bıracağım

İçindeki bitkiler
    Ardıç tohumu,biberiye,bilye kekik,ceviz yaprağı,çınar yaprağı
    çörek otu tohumu,defne yaprağı,ekinezya
    ginko bloba,hibiskus,ısırgan otu,ısırgan tohumu
    keçiboynuzu,keten tohumu tane,kimyon tane
    Kuşburnu,lavanta,melisa,muskat tane
    mürver çiçeği,okaliptüs,papatya,sinameki,sarı kantaron,siyah hardal tohumu,
    tere tohumu,üzerlik tohumu,üzüm çekirdeği tane,yeşil çay sade,
    yaban mersini,yakı otu,zahter,zeytin yaprağı,zencefil kök,zerdeçal kök

bu kadar çok farklı şey aynı anda içilir mi ki, dokunmasın?

birde bunlar torbanın içinde de satılabiliyor yani çayın içine atıyon poşeti bardağın, 5 dakika sonra içiyon. bu ürünlerde o kaynatılmalı ürünlerin yerine geçer mi, aynı etki olur mu?

bende mesela poşet ginggo biloba çayı var ama böyle sizin ki gibi kaynatılmalı degil işte, bardağın içine atıyon 5 dk sonra içiyon

SaçımınDoktoru Üyesi
    gübreyi fazla koymuşsun... fazla gübre bitki kökünü yakar bilesin...

Alıntı messi90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kadar çok farklı şey aynı anda içilir mi ki, dokunmasın?

birde bunlar torbanın içinde de satılabiliyor yani çayın içine atıyon poşeti bardağın, 5 dakika sonra içiyon. bu ürünlerde o kaynatılmalı ürünlerin yerine geçer mi, aynı etki olur mu?

bende mesela poşet ginggo biloba çayı var ama böyle sizin ki gibi kaynatılmalı degil işte, bardağın içine atıyon 5 dk sonra içiyon
    İçmeyeceğim hocam bunu sirke ile karıştırdım 14 gün boyunca bekliyecek sonra süzeceğim kafama süreceğim aynı cell ru gibi

Selamünaleyküm beyler tentürü bugün açtım. Bilerek bu kadar uzun beklettim ne kadar beklerse o kadar iyi demişti kazakcemil hoca bende bugün açtım 50 gün falan oldu yaklaşık. Güzelce süzdüm 90 ml lik şişeye doldurdum 3.5 ml dmso ekledim 2-3 ml elseve ekledim kokusunu gidermek için gerçekten çok ama çok kötü kokuyordu geri kalanınıda buzdolabına kaldırdım

Şimdi bunu yarından itibaren geceleri yatmadan önce 3 ml olacak şekilde süreceğim saçlara gözlemlerime göre revize edip en iyi şekle getirmeye çalışacağım ilerki zamanlarda. Yarın tedavi sayfama fotolarımı atacağım 1 2 ay sonra tekrar atacağım bakalım ne kadar destek olmuş olacak bu losyon, gelişme kaydedersem çok daha iyi hale getireceğim. Şuan ki tedavim sadece akşamları 3 ml cell. Yarından itibaren cell+ bu olacak

Kullandın mı? Sonuç nedir?

Sayfa 3/3 İlkİlk 123