4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Miracle Losyon için saç derisi parlaklığını azaltacak çözücü tavsiyesi?

Yeni Üye

Miracle Losyon için saç derisi parlaklığını azaltacak çözücü tavsiyesi?

Selamlar Arkadaşlar,

2-3 hafta kadar önce miracle losyon hazırladım. (Her ilaçtan birer kutu kullanarak). Çözücü olarak ise, neutrogena'nın siyah nokta temizleyici tonik ürününü kullandım. (Forumda bir başlık bir arkadaş bunu kullandığını belirtmişti. Garnier'in ürününü bulamadım.) İçeriğinde alkol, ppg, ve gliserin yer alıyor. Bununla ilgili bir kaç sorum var.

Birincisi; bu siyah nokta temizleyici tonik işe yarıyor mudur? Yani ilaçlardaki etken maddeler yeteri kadar çözünmüş müdür? (1 günden fazla içinde beklettim tabletleri) Alternatif olarak hangi ürünleri çözücü olarak kullanabilirim?

İkincisi; saç derim biraz yağlı sayılır. Malum yaz geldi, güneş altında kafa derimin parlamasını nasıl giderebilirim? Saçlarım epey seyreldiği için dikkatimi çekiyor bu durum. Etrafımda başkalarına bakıyorum, benden daha az saçı olsa da, kafası benim kadar parlamıyor.

Cevaplarınız ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

İyi akşamlar.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bugra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar Arkadaşlar,

2-3 hafta kadar önce miracle losyon hazırladım. (Her ilaçtan birer kutu kullanarak). Çözücü olarak ise, neutrogena'nın siyah nokta temizleyici tonik ürününü kullandım. (Forumda bir başlık bir arkadaş bunu kullandığını belirtmişti. Garnier'in ürününü bulamadım.) İçeriğinde alkol, ppg, ve gliserin yer alıyor. Bununla ilgili bir kaç sorum var.

Birincisi; bu siyah nokta temizleyici tonik işe yarıyor mudur? Yani ilaçlardaki etken maddeler yeteri kadar çözünmüş müdür? (1 günden fazla içinde beklettim tabletleri) Alternatif olarak hangi ürünleri çözücü olarak kullanabilirim?

İkincisi; saç derim biraz yağlı sayılır. Malum yaz geldi, güneş altında kafa derimin parlamasını nasıl giderebilirim? Saçlarım epey seyreldiği için dikkatimi çekiyor bu durum. Etrafımda başkalarına bakıyorum, benden daha az saçı olsa da, kafası benim kadar parlamıyor.

Cevaplarınız ve yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

İyi akşamlar.
    Çözünüp çözünmediğini anlaman için eğer tonik gözükmeyen bir şişedeyse 100 ml cam şişeye boşaltıp öyle hazırla losyonu. Çözünüp çözünmediğini anlarsın ve hem kendi soruna hem de insanların kafasındaki soruya cevap bulmuş olursun.

Yeni Üye
    Tekrar Merhaba,

Losyon'un rengi, beyazımsı bir renkte. Bu gerekli etken maddelerin toniğe geçtiği anlamına mı geliyor?

Yağlı saç derimi nasıl parlamaktan kurtarabilirim? Ürün tavsiyesi olan var mıdır?

Teşekkürler.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bugra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar Merhaba,

Losyon'un rengi, beyazımsı bir renkte. Bu gerekli etken maddelerin toniğe geçtiği anlamına mı geliyor?

Yağlı saç derimi nasıl parlamaktan kurtarabilirim? Ürün tavsiyesi olan var mıdır?

Teşekkürler.
    Spiro,karanfil,elma sirkesi,sebamed antihairloss yağlı saçlar için olan saçınızı yağdan arındıracaktır.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi