Sayfa 1/2 12 SonSon
17 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sakala Minoxil Sonuçlarım -70.Gün

SaçımınDoktoru Üyesi m4a1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmır

Sakala Minoxil Sonuçlarım -70.Gün

70 Gün Önce
    https://i.hizliresim.com/BLYpn9.jpg
    https://i.hizliresim.com/Z94b6A.jpg

Bugün
    https://i.hizliresim.com/oOvD52.jpg
    https://i.hizliresim.com/lOlaXk.jpg

Günde 2 defa sabah - akşam 6şar fıs.
    Saça çok az etki etti, tüylenme gördüm.
    Biyotin ile beraber kullanıyorum.
    2 kutu %5 minoxil bitirdim
    •2.5mg biyotin ayın 4 günü
    •Günde 5ml allerset damlalı miracle losyon (yarım paket diane)
    •Dermaroller ayda 1 (1mm iğne)
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

sakallar kalıcı oldu mu? ben şuanda eeose kullanıyorum ve 1.şişedeyim daha

minoxil sayesinde çıkan sakallar dökülüyor diyorlar ama belli süre sonra kalıcı oluyor diyenlerde var?

Banned
    kardeşim yüzünde tahriş yapmadımı minox.içinde ppg var sonucta

Yer
    Izmır
    Sakallarım istediğim gibi oldu. Yüzüm neredeyse doldu. Çok yakında bir güncelleme fotosu atacağım. Artık tüm yüze değil belirli boş olan bölgelere kullanıyorum.

Minoxu sabah-akşam 5er fıst kullanıyordum. Saça da etki ettiğini görünce bir kaç ay ara verdim. Sakala dönüşmemiş kıllar döküldü ama sakala dönüşen minoxun kazandırdığı kıllar sağlam kaldı. Sonuçlar kalıcı.

Cildimde kuruluk yaptı. Bırakınca düzeldi ama. Beyaz beyaz deri soyulmaları oldu ama aldırış etmedim.

Şu an 3. şişedeyim. günde 1 defa 2 fıst sıkıprum. boşluklar yavaş yavaş kapanıyor.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Çok iyi sonuçlar tebrikler tedavi düzeninde çok iyi
    Tedavi :
    05.04.2018 Proscar 5/1 (13.08.2018 tarihi itibari ile sonlandırıldı kullanmıyorum)
    01.04.2018 Konazol
    01.04.2018 Hp Biotin 10 Mg
    01.06.2018 D vitamini günlük (01.08.2018 tarihi itibari ile sonlandırıldı 15 günde bir devit kullanıyorum)
    01.06.2018 zinco (01.08.2018 tarihi itibari ile sonlandırıldı kullanmıyorum)

Yeni Üye
    Merhabalar, eşiminde sakal sorunu var çok seyrek ve boşluklar mevcut. Yaşınız kaçtı öncelikle ve geçmişe ait daha net resminiz var mı ? çünkü farkı anlamak için oldukça bulanıklar. Teşekkürler

Hocam benim sakalımda da dökülme var bende mi başlasam acaba, bu arada saç tedaviniz nasıl gidiyor
    Setipiprant
    Dermoday
    Bakım için de Keratin

Dökülme duşta 15-20 duş dışında max 5, yanlarda dökülmem vardı durdu sayılır.

Yer
    Izmır
    Arkadaşlar uzun süredir arada sırada kullanıyorum.
    Şimdiye kadar 3 şişe minoxil bitti. Sakallarımın durumu aşşağıda
    http://i.hizliresim.com/EDZ7P8.jpg
    Dökülme olmadı, gürleşti ve sakallar kalınlaştı. Genetik olarak seyrek sakallıyız.
    Flashta daha seyrek gözüküyor. Çevremden iltifatlar alıyorum sakalla alakalı.
    2. Aydan sonra yan etki almamak için günde 1 defa kullanmanızı öneririm.
    Herkese başarılar.

Yer
    Izmır
    Arkadaşlar kısaca anlatmam gerekirse 4.Yılımdayım Sakallarım dökülmedi ama yavaş yavaş inceldi. Fakat yine de güzel sakallarım var. Bugün tekrar başlıyorum ve bunun anısına tekrar update vereyim istedim. Kalıcı olarak bir yan etkisi olmadı. Uzun soluklu ve aralıklı bir süreç olduğunu lütfen unutmayın.
    Bu süreci en iyi şöyle özetleyebilirim.
    Yeni başladıysanız 2 kutu bitirene kadar sabah akşam 5 ölçek. (%5)
    Bir ay ara verip 3. Kutuya başlayın, yine sabah akşam 5 ölçek. (%2)
    Bir ay daha ara verip 4. kutuya başlayın, yine sabah akşam 5 ölçek. (%5)
    Üç ay ara verip 5. Kutuya başlayın, sabah 3 akşam 3 ölçek. (%2)
    iki ay daha ara verip 6. kutuya başlayın, akşam 3 ölçek. (%5)

Uzun süreli sık kullanılırsa vücutta kalıcı ve aşırı kıllanma yapabiliyor. Ben bunu ilk fark ettiğimde 3 ay ara verme kararı aldım ve 3 ayda büyük çoğunluğu kayboldu. Eğer yeni çıkan kıllara rağmen devam ederseniz emin olun kalıcı olacaktır. Bu yüzden lütfen kullanırken ilk aylar sık kullandığınız minoxili sonrasında ara vererek kullanın. Kullandıktan sonra cilt kuruluğu yapacaktır. Bu sizin aşırıya kaçtığınızı ve cildinizin hassas olduğunu gösterir. Kullanmayı bıraktığınızda bir hafta içinde geçer. Aşırı olmadığı sürece nemlendirici ile gidermeye çalışın. Sonuç olarak sakal çıkartmak için etkili bir yöntem. Denendi onaylandı, kendinize iyi bakın

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyu güncellemeyi ihmal etmediğin için teşekkürler. Benim de yanaklarımdaki sakallar seyrek ve yanak altlarında her iki tarafta da yuvarlak boş alanlar var. sıklık olarak da verdiğin şekilde başlayacağım yakın zamanda
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

Sayfa 1/2 12 SonSon