Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: setinin etkisi azaldı gibi sizde de oldu mu hiç ?

setinin etkisi azaldı gibi sizde de oldu mu hiç ?

seti 3. haftanın sonuna geldim bu aralar etkisi azaldı gibi. dökülme ve kaşıntı azar azar başladı. seti kullanıp da etkisinin azaldığını gören oldu mu. setinin dozajını mı arttırmak lazım yoksa ara mı vermek lazım ?

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    3 hafta mi karar verdin buna
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

Arkadaşım o kadar istedin ekledim alıma kısıtlı imkanlarla yapmayın bunu bir yerinizde sensör var gibi mantık dışı gözlemler yapmayın gerekli zamanı verin tecrübenizi artırın böyle obsesif yanlış gözlemlerle kaç kişinin ayarı bozuluyor birde her bir duygu patlaması için konu açmayın! lütfen...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım o kadar istedin ekledim alıma kısıtlı imkanlarla yapmayın bunu bir yerinizde sensör var gibi mantık dışı gözlemler yapmayın gerekli zamanı verin tecrübenizi artırın böyle obsesif yanlış gözlemlerle kaç kişinin ayarı bozuluyor birde her bir duygu patlaması için konu açmayın! lütfen...
    hocam kusura bakmayın niyetim setiyi kötülemek veya diğer arkadaşları korkutmak değil. seti mükemmel bir etken zaten kulllanan kişilerin tamamı bunu söylüyor. bende de süper etki etti. sadece gelişmeleri siteye yazıyorum ki bilgi alışverişi olabilsin. ne yaşıyorsam onu yazıyorum uydurduğum bir şey yok. tekrar söylüyorum seti saçlar için en mükemmel etken.

Alıntı astaravi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam kusura bakmayın niyetim setiyi kötülemek veya diğer arkadaşları korkutmak değil. seti mükemmel bir etken zaten kulllanan kişilerin tamamı bunu söylüyor. bende de süper etki etti. sadece gelişmeleri siteye yazıyorum ki bilgi alışverişi olabilsin. ne yaşıyorsam onu yazıyorum uydurduğum bir şey yok. tekrar söylüyorum seti saçlar için en mükemmel etken.
    Kötüleme ya da olumlamak umrumda değil her etken herkesde mükemmel çalışacak ya da herkes memnun olacak diye bir kaide yok tabi ki benim dikkati çekmek istediğim nokta çok daha farklı, tedaviler uzun soluklu süreçler anlık günlük hata içeren gözlemler bu işe zarar verir bu kadar obsesif sabırsız olmayın uzun vade bakın yetmedi farklı etkenler uygulamalar eklenir çıkarılır bu süreç böyle bir süreç yoksa ne sizin için ne de forum için çekilmez olur.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben setiyi 4 aydır kullanıyorum.ilk 20 gün çok iyi gitti sonra bi kötü oldu bi iyi oldu bazı günler öyle oldu 100-150 adet dökülmem oluyordu şuanda dmso yu azaltmamla tekrar etkisini ciddi şekilde hissettim.dökülmelerim 0-10 arası.yani demen o ki bi tedaviye en az 4-5 ay veriniz.dozu azaltıp arttırın eklemeler fln yapın site ahalisinden yardım alın bu konuda.3 haftada bi çıkarım yapmak çok erken bence.ne yazıkki saç dökülmesi tedavisinde kilit kelimeler "sabır" ve "disiplin"

Yeni Üye
    setiye laf kondurmam, anabolik steroid kullandığım halde saçlarımı cell ve seti hayatta tutuyor..

Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben setiyi 4 aydır kullanıyorum.ilk 20 gün çok iyi gitti sonra bi kötü oldu bi iyi oldu bazı günler öyle oldu 100-150 adet dökülmem oluyordu şuanda dmso yu azaltmamla tekrar etkisini ciddi şekilde hissettim.dökülmelerim 0-10 arası.yani demen o ki bi tedaviye en az 4-5 ay veriniz.dozu azaltıp arttırın eklemeler fln yapın site ahalisinden yardım alın bu konuda.3 haftada bi çıkarım yapmak çok erken bence.ne yazıkki saç dökülmesi tedavisinde kilit kelimeler "sabır" ve "disiplin"
    hocam ben dmso yerine gliserin kullanıyorum. dmso daha mı iyi taşıyor etkenleri

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı astaravi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ben dmso yerine gliserin kullanıyorum. dmso daha mı iyi taşıyor etkenleri
    Dmso mükemmel bi taşıyıcı.bi ara tırnağımın üzerine döktüm tırnağımdan geçti düşün.ama bende egzama var dmso yaramıyor bana o yüzden 0.1 ml dmso 3 damla gliserin 2 ml elseve kullanarak hazırlıyorum losyonu.sizde egzama yoksa bir de dmso ile deneyin derim.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tedavinin hakkı verildiği zaman sonuç alınmaması diye bir ihtimal yok arkadaşlar,henüz 38.gündeyim ve şimdiden gelişmeler çok güzel her ayın 20'sinde foto çekip güncelleyeceğim durumu.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 1/2 12 SonSon