Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: acil soru. kimse bakmiyor

SaçımınDoktoru Üyesi

acil soru. kimse bakmiyor

Arkadaşlar forumda herkese cevap veren kişi olan miracle yi iki kere alintilamama rağmen hic bir cevap vermedi.

Bende yeni konu açarak cevap arayayim dedim. Sorum su.

Simdi ben nutrigina el kreminin içerisine iki adet aldacton iki adet Diane iki adet endol ezdim ve attım. Ama kremin kapağını açarken pist diye ses çıkıyor. İçerisinde gaz oluşuyor. Bu gaz bir şeyin ters gittiği anlamına mi geliyor zararlı bir durum varsa surmeyeyim diyorum. Şuanda kullaniuorum. Lütfen cevap verin artik

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    miracle yogunum yazmıstı baska arkadaslar cevap yazacaktır ben bilmiyorum konuyu

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kendi kendine gaz olusturdugunu nerden anladiniz ki.sonuçta siz her kapagi actiginizda içine hava girer. Ve kapagi kapattiginizda da hava azda olsa sıkışır actiginda da hafif bir basincla tekrar o ahava bosalabilir.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi kendine gaz olusturdugunu nerden anladiniz ki.sonuçta siz her kapagi actiginizda içine hava girer. Ve kapagi kapattiginizda da hava azda olsa sıkışır actiginda da hafif bir basincla tekrar o ahava bosalabilir.
    Hocam öyle basit bi gaz değil yani bildiğin gaz fışkırıyor desem yeridir. Hem ben kremi cam kavanozun içine koydum. Mesela sabah kavanozu aciyorum pist diye ses çıktı ya hemen kapatıp tekrar aciyorum bu sefer hic ses çıkmıyor. Yani gece kavanozun içerisine gaz birikiuor bu açıkça belli

Sana şöyle bir yöntem önerebilirim. O kremide içinde ilaçlar olmayanını acıp denermisin. Bakalım aynı olay olacakmı. Gerekirse kapağı aç kapat 1 gece bekle sabah aç bakalım aynısı olacakmı.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle yogunum yazmıstı baska arkadaslar cevap yazacaktır ben bilmiyorum konuyu
    Evet bu aralar yoğun olduğunu belirtmişti,sizinle ilgili bir durum değil çok kalmıyor forumda.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Yeniçeri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana şöyle bir yöntem önerebilirim. O kremide içinde ilaçlar olmayanını acıp denermisin. Bakalım aynı olay olacakmı. Gerekirse kapağı aç kapat 1 gece bekle sabah aç bakalım aynısı olacakmı.
    Demedim hocam öyle bir ses çıkmıyor. Yani ayni kabanozda ilaçsız krem varken gaz sıkışması olmuyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bu aralar yoğun olduğunu belirtmişti,sizinle ilgili bir durum değil çok kalmıyor forumda.
    Hocam anladimda ben bu kremi kullanıyorum yani eğer zararliysa benim saçlar gidebilir o yüzden acele ediyorum

fermantatif bakteriler sebep olur. neyi yanlış yaptığınızı bilemiyorum malesef

Alıntı savasci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam anladimda ben bu kremi kullanıyorum yani eğer zararliysa benim saçlar gidebilir o yüzden acele ediyorum
    Endişe etme ne alaka saçını dökecek vs. Kapak sağlam ve hava almayan bir kapaksa ısı ile buharlaşma olabilir sıkışır açınca da gümm değil fıs işte... ya da herhangi farklı bir sebep ilaç prospektüslerini okuyun etkileşimleri okuyu her şeyden panik yapmayın.

Sayfa 1/2 12 SonSon