7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Tavsiye ederim

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tavsiye ederim

Forumda baya uzun süredir aktif değildim. Bilirsiniz, minoxil saç derisinde kaşınma, kepeklenme olayı yapıyor ve bu olaydan pek çok kişi muzdarip. Head and shoulders Clinical şampuan, vhicy dercos, ketoral, nizoral ve prozinc gibi bir çok şampuanı denedim. Tesadüf eseri bu şampuanı keşfettim. kesinlikle f/p ürünü. Şiddetle tavsiye ederim. bir şansı hakediyor.

http://www.clear.com.tr/anti-dandruf...erahlik/795871

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10 liraya eczaneden ketorel/kronozal şampuan alıp haftada 2 kez uygulayarak kepek sorunundan kurtulmak mümkün, üstelik daha ekonomik.
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 liraya eczaneden ketorel/kronozal şampuan alıp haftada 2 kez uygulayarak kepek sorunundan kurtulmak mümkün, üstelik daha ekonomik.
    Cali supurgesi gibi olan saclari sacin yipranma payini ve icerdigi kimyasal etkenleri düşünürsek

Clear daha mantikli

Ve ketoral konazol gibi sampuanlar seboreik dermatiti kisa surelili bastirir 1-2 sene sonra ayni etkiyi alamazsiniz amma velakin ben 3 4 senedir kullaniyorum bir problem yok omur boyuda kimyasal bir sampuan kullanirim derseniz devam edebilirsiniz

Bu arada fiyata vurursak ise Ketoral 500 Ml 40 50 tl arasina geliyor

Clear 500 ml 15 Tl hadi kotu bi ihtimal hergun dus aldigimizi dusunursek 1000 ml olsun 30 tl

Clear bir sansdan cok daha fazlasini hakediyor

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cali supurgesi gibi olan saclari sacin yipranma payini ve icerdigi kimyasal etkenleri düşünürsek

Clear daha mantikli

Ve ketoral konazol gibi sampuanlar seboreik dermatiti kisa surelili bastirir 1-2 sene sonra ayni etkiyi alamazsiniz amma velakin ben 3 4 senedir kullaniyorum bir problem yok omur boyuda kimyasal bir sampuan kullanirim derseniz devam edebilirsiniz

Bu arada fiyata vurursak ise Ketoral 500 Ml 40 50 tl arasina geliyor

Clear 500 ml 15 Tl hadi kotu bi ihtimal hergun dus aldigimizi dusunursek 1000 ml olsun 30 tl

Clear bir sansdan cok daha fazlasini hakediyor
    Ketokonazolün DHT baskılayıcı ve anti-inflamatuvar etkilerini göz önünde bulundurursak clear çöp
    Eat your food as medicine otherwise you will have to eat medicine as your food.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yuzde 1-2 gibi rakamlar ile dht basklamasi cok zor
    Ve surekli uzun sureli kullanimda karacigerde sikinti açabilir
    Suan bi sikinti olmaz ama 40 50 yaslarinda icerdegi ketokonazol sikinti yaratabilir kimyasal bir urun sonucta ve surekli kullanilmasi onerilmiyor ayrica saclari Kirmasi ve yipratmasi cabasi
    Belki sizin saclariniz kisa oldugu icin belli degildir biraz uzasin goreceksiniz

Benim sebo olayini kesmiyor memnun olanlar kullanabilir

Clear 'ın mentollü olanı saç derisini acayip rahatlatıyor çok uzun bir süre kullanmıştım. Ayrıca seboreik dermatiti azaltıyor.
    Ketokonazol'ü tek başına şampuan olarak kullanmak bence doğru değil.Saç kremi kullanıyormuşsunuz gibi düşünüp haftada 1 kez kullanmak bence daha mantıklı. Ketonun yanına kendi kullandığınız şampuanı eklenebilir.
    Bir hytex ata sözü der ki;
    " %5 minoxil and go to home. "

Yeni Üye
    Değerli arkadaşlar ben Seboreik dermatit hastasıyım çok uzun süredir . Clearın bahsettiğin ürünü çok tehlikeli önce bunu ifade edeyim . İçeriği doğal değil , saçı tıpkı ketoral gibi zamanla yıpratacak. Saç uçlarının rengini açacak. Seboreiki şu forma çevirecek görüntü olarak yok gibi ama her sabah kalktığında saçını çırpmanla yüzlerce toz kepek gibi ... şuan ceradolin şampuan kullanıyorum ilk 2 hafta her gün sonrasında ise haftada 3 gün kullanacak şekilde saçınıza alıştırıp ardından 2 ay sonra Saçınıza iyi gelecek olan başka bir şampuanla dönüşümlü kullanırsanız seboreiki kontrol edersiniz . Bir de sık tatlı yemek , az uyumak , fazla karbonhidrat tüketimi , az su içmek , fazla ekmek tüketimi , hareketsizlik , ev tozları , domates salça içeren gıdalar , kuruyemiş de bu hastalığın şiddetinin artmasını tetitleyebilir . Allah şifa versin herkese .