7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Tavsiye ederim

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 liraya eczaneden ketorel/kronozal şampuan alıp haftada 2 kez uygulayarak kepek sorunundan kurtulmak mümkün, üstelik daha ekonomik.
    Cali supurgesi gibi olan saclari sacin yipranma payini ve icerdigi kimyasal etkenleri düşünürsek

Clear daha mantikli

Ve ketoral konazol gibi sampuanlar seboreik dermatiti kisa surelili bastirir 1-2 sene sonra ayni etkiyi alamazsiniz amma velakin ben 3 4 senedir kullaniyorum bir problem yok omur boyuda kimyasal bir sampuan kullanirim derseniz devam edebilirsiniz

Bu arada fiyata vurursak ise Ketoral 500 Ml 40 50 tl arasina geliyor

Clear 500 ml 15 Tl hadi kotu bi ihtimal hergun dus aldigimizi dusunursek 1000 ml olsun 30 tl

Clear bir sansdan cok daha fazlasini hakediyor

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cali supurgesi gibi olan saclari sacin yipranma payini ve icerdigi kimyasal etkenleri düşünürsek

Clear daha mantikli

Ve ketoral konazol gibi sampuanlar seboreik dermatiti kisa surelili bastirir 1-2 sene sonra ayni etkiyi alamazsiniz amma velakin ben 3 4 senedir kullaniyorum bir problem yok omur boyuda kimyasal bir sampuan kullanirim derseniz devam edebilirsiniz

Bu arada fiyata vurursak ise Ketoral 500 Ml 40 50 tl arasina geliyor

Clear 500 ml 15 Tl hadi kotu bi ihtimal hergun dus aldigimizi dusunursek 1000 ml olsun 30 tl

Clear bir sansdan cok daha fazlasini hakediyor
    Ketokonazolün DHT baskılayıcı ve anti-inflamatuvar etkilerini göz önünde bulundurursak clear çöp
    Eat your food as medicine otherwise you will have to eat medicine as your food.