Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
30 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Bu multivitaminlerden hangisini tercih edersiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Onlar klasik etkiler zaten 50 sayfa yazilmis bu arada multivitaminin ve omega 3 ile diyet gerçekten guzel omega 3 😂
    Dostum umarim basarirsin ama sana onerim biraz oku kendi bildiginle hareket etme suan icin degil her zaman icin karsindakini dinlemeyi öğren yoksa biyere varamazsin

Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onlar klasik etkiler zaten 50 sayfa yazilmis bu arada multivitaminin ve omega 3 ile diyet gerçekten guzel omega 3 ��
    Dostum umarim basarirsin ama sana onerim biraz oku kendi bildiginle hareket etme suan icin degil her zaman icin karsindakini dinlemeyi öğren yoksa biyere varamazsin
    Ocean Daily One Men's hala kullanıyormusun ve etkisi nasıl?

bunun içinde bulunan çoğu şey başka multivitaminlerde de var, acaba cidden hangisi en iyidir?

SaçımınDoktoru Üyesi
    736337373 kere yazdim. Multivitaminler zehirdir kullanmayin. Ne eksikse veya ne saciniza katki saglayacaksa onu ayrica alin.

Misal multivitaminler de toksik etki yapacak kadar a vitamini var fazlasi zarar a vtaminin sac döker.

Cinko
    B6+magnezyum
    Varsa eksikliginiz demir c vitamini folik asit b12 kompleks
    Biotin
    Balik yağı
    Prebiyotik olarak ev yapimi sirke ve kefir.
    D vitamini
    Yeterli

@Sartre - Bu dediğin çoğu şey xpecia ürününde var, sence iyimidir bi içeriğine baksana

bunları tek tek alırsak hem böbrekleri yorar gibime geliyor hemde fazla pahalı olur

arkadaşlar şu an multivitamin+omega 3+d vitamini kullanıyorum birini çıkartıp biotin almak istiyorum, hangisini çıkarmam mantıklı olur ?
    İş işten geçmeden;
    1) Oral
    *Orzax Ocean Vitamin D3 1000 IU --> Her gün dil altına bir fıs
    *Möller's Omega-3 --> Her gün bir kapsül
    *Supradyn Multivitamin --> Her gün bir tablet

2) Topikal
    *Clear Men Mentol Ferahlığı (Seboreik Dermatit için)
    *Her gün 10 dk scalp masaj
    *Ayda 3-4 kere yağ bakımı
    *10-15 günde bir Bepanthol krem ile scalp nemlendirme

''İçten besle, dıştan temizle''

SaçımınDoktoru Üyesi
    Vitamin degerlerinis eksik degilse multivitamin almayin testo arttırıyor.

Suan xpecia iciyorum Sac kalitesini arttirdi biotin aminoasit ve cinko degeride tatmin edici

Hp 10 mg biotinde var ama bi xpecia etmez
    Biotin ile Idrara çıkış artiyor ve Vucutta su ihtiyaci cogaliyor
    Oyuzden xpecia yada onun tarzi bir kapsül olabilir

Zaten suan d vitamini kullanmaya gerek yok onun disinda Magnezyum ve K vitamini kaliyor magnezyum icin Soda K vitamini icin kirmizi tatli biber bunlari monoton yaparsaniz Multiye gerek kalmaz atiyorum her sabah kahvaltida kirmizi biber olur domates salatalik gibi sodayida 2 gunde bi icerim kesin yada corcil icerim

Yada direk gunluk 1 avuc kabak cekirdegi,usengecler icin bazi kuruyemişcilerde kabuksuz halde satiliyor
    Demir cinko magenzyum omega 3 vs cok yarari var ayrica seboreik dermatitide iyi gelir

Bu arada oceanda 1 tane ictim cope attım kokusu midemi bulandirdi ve hafif basimi agritti sogudum siz deneyebilirsiniz tabi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hormon konusu biraz karmaşıktır. Vücudunuzda total testo düşük olup potent dht miktarı fazla olabilir. Bu yüzden de folikül hassasiyetiniz var ise saçlarınız dökülebilir. Çinko östrojeni baskıladığı gibi testosteronu artırır. Çinkodan en iyi verimi almak için c vitamini(antioksidan) ile birlikte gece uyumadan önce alınız. Büyüme hormonun en çok salgılandığı periyotta. Tarafımca bor elementininde saça çok iyi geldiğini ve testoyu artırıp çok iyi enerji döngüsü sağladığını söyleyebilirim. Tr de sadece solgar tarafından boron-mg-cal formunda satılmakta ve içeriği tablet başına 1mg olarak az. Aromataz bloker çay ile birlikte fazlasının östrojene dönüştürüleceğini bilerek kontrollü şekilde kullanılabilir. Multivitaminlerde bileşen başına içerik az ve bazı vitamin fazlası vücutta toksik etki yapabilir.

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Multivitamin nasıl testo arttırıyor açıklar mısınız ? Miracle multivitamin tavsiye ediyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben oyle birsey duymadim ama guzel etki ederse kullanabilirsiniz

arkadaşlar yarın alışverişe çıkıcam hangisini almayıp biotin alayım yerine ?
    multivitamin-omega3-d vitamini
    İş işten geçmeden;
    1) Oral
    *Orzax Ocean Vitamin D3 1000 IU --> Her gün dil altına bir fıs
    *Möller's Omega-3 --> Her gün bir kapsül
    *Supradyn Multivitamin --> Her gün bir tablet

2) Topikal
    *Clear Men Mentol Ferahlığı (Seboreik Dermatit için)
    *Her gün 10 dk scalp masaj
    *Ayda 3-4 kere yağ bakımı
    *10-15 günde bir Bepanthol krem ile scalp nemlendirme

''İçten besle, dıştan temizle''

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon