Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
47 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Yaş 16 Saç Dökülmesi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bir sikinti olmaz 15 16 yasinda kizlar bile şuan Guzellik merkezlerinde Daha gelismis halini yaptiriyorlar

Konu günceldir. Hem stresle başa çıkmak, motivasyon kazanmak amacıyla hemde belki saç dökülmemin azalabileceği umuduyla, mastürbasyon yapmaya elimden geldiğince ara vermeye karar verdim. Şuan ki hedefim 30 gün.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı MJ38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu günceldir. Hem stresle başa çıkmak, motivasyon kazanmak amacıyla hemde belki saç dökülmemin azalabileceği umuduyla, mastürbasyon yapmaya elimden geldiğince ara vermeye karar verdim. Şuan ki hedefim 30 gün.
    Kardeşim 17 yaşımdan beri saçım dökülür şu an 24 yaşımdayım ne yaptım diye dökülmem arttı ne de yapmadım diye azaldı. Tabi etkiler kişiden kişiye değişebilir. Sen yapsan da yapmasan da androjenler 24 saat vücudunda dolaşıyor yararını görme ihtimalinin çok çok az olduğunu düşünüyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı MJ38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bu yönde düşünüyorum kesinlikle kötü etkiliyor bende.
    Advancell ve Setipiprant kullanıyorum bu sayede saçlarımı koruyorum bütçem olduğunda peptid ekliyorum.

Bugün saç dökülmesine karşı buz şapkası adında bir başlığa tıkladım ve bir haber okudum. Tam olarak burada açıklayamayacağım, fakat sanırım yüzde 30-40 oranında saç dökülmesini azaltıyormuş. Tabi uygulama şeklini doğru yapmak, iyi araştırmak gerek muhakkak. Forumda hiç böyle bir deneyimi olan var mı ? Pek popüler olduğunu düşünmediğim bu yöntem, belkide saç dökülmesi için birebirdir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Buz gezdirmek kan akisini cok hizlandirir bi ara yuz maskesi yaparken uyguluyordum faydasi gercekten var
    Ama sac icin nasil uygulanir bende bilmiyorum

Kemoterapide Kullanılan Buz Şapkasıymış başlığın tamamı.

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buz gezdirmek kan akisini cok hizlandirir bi ara yuz maskesi yaparken uyguluyordum faydasi gercekten var
    Ama sac icin nasil uygulanir bende bilmiyorum
    Tam tersi yavaşlatmaz mı ? Kanamalarda falan da soğuk kompres yaparlar dursun diye, benim bildiğim sıcak hızlandırır o yüzden güneyde yaşıyan insanlar gür saçlı, saç iyi besleniyor, karadeniz tarafında herkes kel
    Eat your food as medicine otherwise you will have to eat medicine as your food.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kabuto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam tersi yavaşlatmaz mı ? Kanamalarda falan da soğuk kompres yaparlar dursun diye, benim bildiğim sıcak hızlandırır o yüzden güneyde yaşıyan insanlar gür saçlı, saç iyi besleniyor, karadeniz tarafında herkes kel
    Soguk hizlandirir mesela basin agridiginda sicak su ile dus alirsin kan akisini yavaslatir
    Soguk ile soklama kan akisini hizlandirir
    Yada soguk bir denizde damarlar belirginlesir testo artar soguk su ile ben böyle biliyorum

Konu günceldir- Arkadaşlar yakında Bioxcin B11 genesis veya Saç Bakım yağımın yerine, yeni bir saç dökülmesine karşı şampuan yada saç bakım yağı almayı planlıyorum. Bu arada saç dökülmesi için uygulamaya çalıştığım tedavi yöntemlerinden dolayı mı ? Yoksa saç yapımdan dolayı mı ? Bilmiyorum fakat saçlarım hızlı uzuyor gibi. Bu sefer aşırı uzun olmadığı sürece kestirmeyi düşünmüyorum.

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon