Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: danabol sac dokermi herkes baksin

SaçımınDoktoru Üyesi

danabol sac dokermi herkes baksin

Oncelikle herkese merhaba arkadaslar ben kendimce dusunup bise yaptim nekadar dogru ne kadar yanlis sizinle paylasmak istedim olayi anlatiorum danabol yuksek derecede dht baskilar cok iyi su tutar ostrojen seviyesi bi hayli yuksektir kendi mantigimca cok iyi dht baskilamasi ve ostrojen olusturmasi sac icin sac cikisi icin cok iyidir alma sebebimde buydu ama yanetkilerinde sac doker dior 5 kat daha fazla dht baskilamasi ve yuksek ostrojen sac icin ve sac cikisini arttirmazmi mantigim kafam almior sac dokulmesi gibi bi yanetkisi olmasi bana sacma gelior bu konuyu bu konu hakkinda gercekten gercek anlamda iyi derecede bilen kardeslerim varsa bu konuya aciklik getirsin yoksa kafayi yicem

Steroidleri arastirirken karsilasmistim, yüksek derecede su tutmasi ve güç artisi sebebiyle steroid kurlerinde sıkça kullaniliyor.Bu tur yapay testosteron iceren ilaclar ilk 1-2 hafta vucuttaki testoyu normal sartlarda uretilemeyecek seviyelere cikariyorlar vucutta dengelemek icin ostrojeni artiriyor ve testo uretimini durduruyor.Sonucta elinizde yuksek bir ostrojen kaliyor.Bu nedenle Profesyonel bodycilerin neredeyse tamami jinekomasti ameliyati gecirmistir.Soruna gelecek olursak bizim gibi sac dokulmesi problemi olan kisilere boyle haftalik hormon dalgalanmalari hic iyi gelmemistir.Ayrica kürün sonunda elinde yuksek bir ostrojen ve uretimi durmus bir testo kalacak bence pek mantikli degil.Steroidlerle ilgili belgesel var youtube da onuda izleyebilirsin orada da deginmisti erkeklerdeki en buyuk 2 yanetki sac dokulmesi ve jinekomasti diye.

oral yolla alınan steroidler genelde DHT türevi çalışırlar(anavar hariç), östrojeni arttırmak için dianabol alman çok mantıksız. Steroid kullanmış birisi olarak söylüyorum oral steroidler en kötüleridir. Çok fazla yan etki ve karaciğeri yorarsın. Östrojeni arttırmak için soya kullanman daha mantıklı olurdu. Soya zaten çok fazla östrojeni arttırır.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanmayın hocam bilimsel bir iki makale okudum klasik şeyler işte;genetik olarak dht ye duyarlıysanız saçlarınızı daha hzılı kaybetmenize neden olur vs diyor ama yabancı forumlarda ciddi saç kayıplarına neden olduğuna dair anektodlar var,ben de yukardaki arkadaş gibi düşünüyorum vücutta östrojen seviyesinin artması sanıldığının aksine saç dökülmesine neden olan bir faktör,o yüzden miracle losyonda Cyproterone Acetate/Ethinyl Estradiol ı topikal ve lokal kullandık-kullanıyoruz.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sitede milyonlarca kez yazılmış onca şeye rağmen kullanıyorsanız bence siz yine bildiğinizi yapın psikolojik rahatlatıcı olarak mesajlar bekliyorsanız onlarda yazar birazdan, bunların bazıları “hoca bizi merck in ilaç deposuna götür” kafasında, kendi kullanırken yalnız kalmamak, biraz milleti denek yapıp cesaret kazanmak biraz da ilerde “ ve pipi kaçarak uzaklaştı” yardm derneği yönetim kuruluna adam bulabilmek için yazar bir kısmıda yıllardır kullandıkları antiandrojenlerin korkutucu mirasından kaçabilmek ve rahtlamak için foruma dönertekme uçan kafa yorumlar atarak bir nebze olsun rahatlamaya çalışan futiristik insanlarımızdır.
    Konu Miracle tarafından (31.03.2018 Saat 11:25 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    kardeş danabolun dht baskıladığını nerden çıkardın ? testosteron türevi , androjenik etkisi azaltılıp anabolik etkisi yükseltilmiş bi ilaç danabol ... bu androjenik etkisi yok demek değil ben tek başına kullandım deneme amaçlı olarak saç döker hatta şuan nandrolon ve testosteron vuruyorum tek başına bunlardan daha çok döktü. Testosterondan yapılan ilacı hangi kafayla saç çıkarır diye kullanıyon

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben sadece olayin mantigini anlamaya calisiorum yuksek derecede dht baskisi ostrojen bunlar sac icin iyi degilmi bunu doktorlar bile dior ostrojen cilt ve sac icin cok besleyici bi hormonmus hatta kadinlarda bile menopoza giren kadinlar ostrojen seviyesi ciddi anlamda duser ve sac dokulmeleri meydana gelirmis dht yi cok iyi baskilamak zaten sac icin sac cikisi icin guzel bi olay sorun nerde burda mantiksiz olan ne

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saci doken ne ozaman bunu anlamaya calisiorum

Alıntı Barmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saci doken ne ozaman bunu anlamaya calisiorum
    Minoxilden yola çıkarsak saç hücresine kan akışı sağlandığında orada saç üretimi gerçekleşiyor. O zaman b grubu vitaminlerini ( özellikle folik asit ve b12) ve demiri eksik almak diye düşünüyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Nasil yani biraz daha acik anlatirmisin hem bu sadece senin dusuncenmi yoksa gercek sebebi bumu

Sayfa 1/2 12 SonSon