Sayfa 1/6 123 ... SonSon
60 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Öneri ve Düşünceleriniz

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öneri ve Düşünceleriniz

Bildiğiniz üzere site yeni açıldı ve buna müteakip sitede eksikler, yanlışlar ya da düzeltilmesini istediğiniz birçok şey olabilir.Miracle ile bu konuda her gün mesajlaşıyoruz fakat yine de eksik olan, unuttuğumuz şeyler olabilir.O yüzden eksikleri ve istediğiniz şeyleri söylerseniz ona göre düzeltilir ya da eklenebilir.

Buyurun bakalım söz sırası sizde.

Arkadaşlar biraz da uzmanlasabilmek icin kendim cozmeye ugrasiyorum ama bulletin versiyon farklari var bir versiyondaki çözüm haritasi digerinde uyusmayabiliyor bu nedenle bulletinden anlayan arkadaslarimin tavsiyesine ihtiyacımız var teşekkür ederim simdiden...

Arkadaşlar bu son mesaj yazılan konulara tıklayınca hep ilk sayfa açılıyor diğer sitede son sayfa geliyordu öyle olursa iyi olur

Alıntı Arshavin37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu son mesaj yazılan konulara tıklayınca hep ilk sayfa açılıyor diğer sitede son sayfa geliyordu öyle olursa iyi olur
    Evet doğru iyi hatırlattın ugrasayim birde facebook ile girişi acalimmi ne dersiniz bu uye olma fasizmi sıkıyor bence milleti..

Moderatör
    saatler de farklı 12:04 de yazdım bunu örnegin

Moderatör
    bir de imza yok sanırım eğer herkes benim gibi yazmaya üşenmediyse imzayı

Moderatör
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet doğru iyi hatırlattın ugrasayim birde facebook ile girişi acalimmi ne dersiniz bu uye olma fasizmi sıkıyor bence milleti..
    şahsen facebook ile üye olma fikrinin çok tutacagını sanmıyorum resimlerde yüz gizleniyor nick nameler uydurma oluyor konu saç olunca insan fark edilmeden tedavi aramak istiyor ama bu benim düşüncem

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şahsen facebook ile üye olma fikrinin çok tutacagını sanmıyorum resimlerde yüz gizleniyor nick nameler uydurma oluyor konu saç olunca insan fark edilmeden tedavi aramak istiyor ama bu benim düşüncem
    Sadece bir seçenek dostum senin dediğinde mantıklı ancak isyeten de üye olur donanımhaber de benim site için biri demişti facebook girişi olmalı vs diye

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saatler de farklı 12:04 de yazdım bunu örnegin
    Bunu ayarlardan ayarlayabiliyorsun, sadece kullandığımız zamanı seçmen yeterli.

miracle birde bu kullanılan maddelerin resimleri olan bı sayfa olsa cok ıyı olur mıllet bu mu su mu dıe hem sormaz hem de alırken tereddut etmedn alır

Sayfa 1/6 123 ... SonSon