Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
60 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Öneri ve Düşünceleriniz

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca sunucu almamız gerekiyor arkadaşlar yani bağımsız sunucu. Biraz pahalı tabi bir bütçe oluşturmam gerekiyor. Bakalım biraz daha idare edelim bir çözüm üreteceğiz. Bu arada tapatalk daha çok kasar diye düşünüyorum teknik bilgisi olan varsa yazsın lütfen.
    Bu konu cidden sıkıntılı, yeni sunucu için mali açıdan destek verebilirim. Ha bir de reklam almaya başlarsak en azından site kendi kendini amorti etmeye başlar.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi arda34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar burada bizler için birşeyler yapanlar var karınca kararınca varsa maddi destek olmamız gereken konu bende yardımda bulunabilirim. Bu takılma olayı bana 1 ay öncede oluyordu ama arada sırada.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Reklam koyun abiler , sitede reklam olabilir buna saldıran adamlara anlam veremem.Benim düzenli dizi izlediğim veya blogunu takip ettiğim sevdiğim bi adam var bu sitelere her girdiğimde bile bile tıklarım reklamlara her seferinde

reklam olabilir gerekirse destek de olabiliriz. Bize bu kadar faydası olan bu forumun böyle konulara takılmaması lazım
    Evde işte farklı farklı pclerden reklama tıklarız biz de
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

Evet reklam olabilir haklısınız bu işe ağırlık vermem gerekiyor bütçemiz olmassa güvenlik ve devamlılık sıkıntılartımız olacak yazık olur hakikatende çünkü gerçekten çok çok büyük emekler var bu forumda.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet reklam olabilir haklısınız bu işe ağırlık vermem gerekiyor bütçemiz olmassa güvenlik ve devamlılık sıkıntılartımız olacak yazık olur hakikatende çünkü gerçekten çok çok büyük emekler var bu forumda.
    hocam lisansladınız mı forum sistemini ?

Alıntı teto1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam lisansladınız mı forum sistemini ?
    Evet Şükür ki o tamam iyi para tutuyor şu lisans işi şimdiye kadar hep gitti hobi oldu işte vazgeçemiyor insan. İnşallah amorti ederiz ilerde.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet Şükür ki o tamam iyi para tutuyor şu lisans işi şimdiye kadar hep gitti hobi oldu işte vazgeçemiyor insan. İnşallah amorti ederiz ilerde.
    hocam sitenin hiti yüksek iyi reklama çokta güzel amorti edilir ... bide vb den anlayan birine ayar yaptırmak lazım forum hata veriyor çoğu zaman tag sistemi ilede googlede daha üst sıralara çıkılabilir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ana sayfada site içi arama bölümü olsa ne güzel olurdu. Konular çok arttı ve bir konuyu tekrar okumak istediğimde bulmakta oldukça zorlanıyorum

Alıntı teacher Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ana sayfada site içi arama bölümü olsa ne güzel olurdu. Konular çok arttı ve bir konuyu tekrar okumak istediğimde bulmakta oldukça zorlanıyorum
    Hocam vardı yokoldu bir hata var çözemedim ancak alttaki stil yaazan kısmı metrodan defaulta alırsanız arama çıkıyor.

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon