Sayfa 2/2 İlkİlk 12
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Sabunlar Gerçekten Faydalı mıdır ?

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SAKIN SABUN KULLANMAYIN! Normalde hiç bir şey için böyle demem kişiden kişiye göre değişebilir lakin sabun benim saçımı mahvetti, şu an toparlamak için uğraşıyorum. Gidin marketteki en uyduruk şampuanı kullanın ama sabun kullanmayın dökülmeye zerre faydası yok saç derisini kötü etkiliyor. İlla saçını korumaksa derdin masaj+beslenme+spor+bağırsak florasını düzenleme şimdiden yaparsanız saçınızı korursunuz. bununla alakalı uzun bir yazı yazmayı da düşünüyorum. Emin olun yağ sabun v.b. hiç bir halta yaramıyor, yarasaydı miracle hocam bu kadar uğraşmazdı dediği gibi vitaminler direkt saç folikülünde etki göstermezler, oral alındığında belirli enzim ve faktörlere dönüşüp saç köküne etki edebilirler. Ağzı olan konuşuyor pazarlama amacıyla sen yolundan şaşma bu grupta bilgili olan çok kişi var ÖZELLİKLE MİRACLE HOCA sadece onları dinle diğerleri seni yanlış yönlendirebilir

Yeni Üye
    3 aydır bioxcin yağlı saçlara şampuanını, 1 aydırda 3-4 günde bir, kükürtlü sabunu kullanıyorum

tabi birsürü sabun çeşidi var, herkesde etki farklı olur

SaçımınDoktoru Üyesi
    bunyeye gore degisir inanin herkes icin gecerli olabil ek bi tedavi yok bakin size birsey soyleyeyim misal benim 5 6 yildir sacim yagmur gibi dokuluyor kafadan sabun bioxcin denedim turlu sampuanlar yumurta zeytinyagi sarimsak karisimlari vs vs akliniza ne gelirse 1 sene oral gunasiri dutas aldim 2 ay kadar miracle losyon 40 gun kadar cellegance kullandim inanin hicbirinden bir damla fayda gormedim he 1 sene kadar tik haline getirdigim kafa masajinida hergun yapiyorum gunun farkli saatlerinde fayda varmi desen yok inanin bir gun bile aha saclarim az dokuluyo dedigim olmadi malesef yarin gidicem eczaneden proscar alacam ona baslayacam son is o da olmazsa keltosluk kaderimmis yapacak birsey yok. ama bu benim bunye tabi yoksa tek etkenle harika sonuc alanlar cok denemeden birsey bilemeyiz

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bazı insanlar sabunun saç dökülmesini azalttığını söylüyorlar, sabun kafamıza sürdüğümüzde dökülme mekanizmasının neresine müdahalede bulunuyor ?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12