Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
34 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Azalderm (azelaik asit) Dökülmeye Sebep Oldu Diyenler

Ne kadar değişken etkiler çok ililginç.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadar değişken etkiler çok ililginç.
    Saç dökülmesi olayı bizler için hala komplike bir proplem gibi duruyor bu doğru fakat bu kremlerden biri dht bloker,diğeri antiandrojen etki gösterdiği biliniyorken kişiye göre bu kadar farklı etki göstermesi gerçekten ilginç.
    Konu Kazakcemil tarafından (17.01.2015 Saat 21:44 ) değiştirilmiştir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben toplamda 9 aydır azalderm kullanıyorum. Şırınga ile tüm tepeye yayıyorum. Bir ara krem bitince bir hafta filan ara verdim. Saçların incelip cansız laştığını fark ettim geri başladım. Evet azalderm bencede döküyor ama dökülenler ince telli zayıf saçlar. Birde kremi çok sürünce saç derisi kuruyor kafa kaşınıyor bundan dolayı döktüğü düşünülüyor. Tedavide bence dökülmeye pek takılmamak gerek bence saç tellerinin kalınlaşması ve canlığına ve yoğunluğuna bakmak lazım. Zaten sürekli tedaviye bir şeyler ekleyip çıkarttığımız için bir çok ürün başlandıçta dökme yapabiliyor. Birde fazla kuruttuğu için kendi saç derimizin kuruluğuna göre iyi ayalamak lazım. Şimdi keto azalderm ile karıştırıp her gün 1 ml kullanıyorum. Faydası olduğunu düşünüyorum.

filozof
    Guest
    Toz la azalderm arasında ne kadar fark var bilmiyorum ama ben son zamanlarda minox kuruduktan sonra keto-azalderm sürüyorum en inatçı yerlerde bile uyanışlar var bir ara kremleri 15 gün bıraktım ciddi bir gerileme oldu.

filozof
    Guest
    Bu kremlerin saça zarar vermesi imkansız görünüyor şakaklarda açılma varsa bir şakakta kullanın diğerinde kullanmayın 20 güne kremlerin etkisini ve iki şakaktaki gelişim farkını görün bana hak vereceksiniz bahsettiğiniz gerilemeler psikolojik de olabilir.

Azelderm kullanan arkadaslar dokuyormu ?
    Dokuyor diyen iyi geliyor diyenden daha çok gördüğüm kadariyla.
    bende baslamayi düşünüyordum gözüm korktu.

Beyler bence şakaklarda en etkili tedaviler bunlar ben kullanıyorum dökülme olmadı.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Caglar siringa ile krem cekmek zor olmuyosa ben de oyle yapayim ketoral krem aldim yatiyor dolapta

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba.

Fotoğraf yüklemediğim için konu açmadım burdan sormak istiyorum

Şu an 3 hafta oldu Miracle losyona başlayalı. Genelde ise zaten şakaklardaki boş yerlere sürüyorum. Durum iyi nokta nokta cansız tüyler belirdi. Özellikle şakaklara ek tedavi uygulamak istiyorum krem olarak

Ne önerirsiniz? Azalderm mi Yoksa Ketoral krem mi?

Şimdi ismini hatırlayamadım ama fazla sürmek dökülme yapıyormuş. Bu krem hangisi? VAr mı böyle bişey?

Ve şakaklara iyi gelen, krem olarak tüyleri canlandırabilecek ne önerirsiniz?

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Keloğlan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba.

Fotoğraf yüklemediğim için konu açmadım burdan sormak istiyorum

Şu an 3 hafta oldu Miracle losyona başlayalı. Genelde ise zaten şakaklardaki boş yerlere sürüyorum. Durum iyi nokta nokta cansız tüyler belirdi. Özellikle şakaklara ek tedavi uygulamak istiyorum krem olarak

Ne önerirsiniz? Azalderm mi Yoksa Ketoral krem mi?

Şimdi ismini hatırlayamadım ama fazla sürmek dökülme yapıyormuş. Bu krem hangisi? VAr mı böyle bişey?

Ve şakaklara iyi gelen, krem olarak tüyleri canlandırabilecek ne önerirsiniz?
    ketoral ve azeldermi birlikte kullanman en mantıklısı
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon