7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Yüzdeki gereksiz kıllardan nasıl kurtulurum

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yüzdeki gereksiz kıllardan nasıl kurtulurum

Arkadaş kafam ve yanaklarım hariç her yerden kıl çıkıyor anlamıyorum. Kaşların arasına osmangazi köprüsünü yaptık şimdide gözlerin altından kaşların sonuna doğru kıllar çıkmaya başladı biraz daha sıklaşsa gözlük çerçevesi gibi olacak mübarek. Bunları geri çıkmayacak şekilde nasıl dökerim çam ağdası yaptım daha beter oldu. elektrikli iğne ile epilasyon gibi bir şey yapıyorlar kalıcı olarak geçiriyormuş ama pahallı geldi. Varmı önerisi olan?

Epilasyon merkezleri, hastanaler kampanya yapiyor 400-500 liraya yuzunuz bebeklige geri doner.Omuz bolgeme yaptirmistim 8 seans 600 tlydi yuz daha ucuzdur.

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KellerEller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Epilasyon merkezleri, hastanaler kampanya yapiyor 400-500 liraya yuzunuz bebeklige geri doner.Omuz bolgeme yaptirmistim 8 seans 600 tlydi yuz daha ucuzdur.
    hocam lazer epilasyondan mı bahsediyorsunuz yoksa dediğim iğneli epilasyondan mı lazerden bahsediyorsanız ben koltuk altıma yaptırmıştım oda kampanyalıydı dayanamadım acısına 2. seansta bıraktım çok acıtıyordu baya azalmıştı ama şimdi tekrar arttı oda.Yüze dayanabilirmiyim

Alıntı talhayaldiz96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam lazer epilasyondan mı bahsediyorsunuz yoksa dediğim iğneli epilasyondan mı lazerden bahsediyorsanız ben koltuk altıma yaptırmıştım oda kampanyalıydı dayanamadım acısına 2. seansta bıraktım çok acıtıyordu baya azalmıştı ama şimdi tekrar arttı oda.Yüze dayanabilirmiyim
    Bir doktor o iğnelerin ucuna arsenik döküyorlar demişti saç kökleri zehirlensin diye
    İş işten geçmeden;
    1) Oral
    *Orzax Ocean Vitamin D3 1000 IU --> Her gün dil altına bir fıs
    *Möller's Omega-3 --> Her gün bir kapsül
    *Supradyn Multivitamin --> Her gün bir tablet

2) Topikal
    *Clear Men Mentol Ferahlığı (Seboreik Dermatit için)
    *Her gün 10 dk scalp masaj
    *Ayda 3-4 kere yağ bakımı
    *10-15 günde bir Bepanthol krem ile scalp nemlendirme

''İçten besle, dıştan temizle''

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Minoxidil yüzdeki tüylerde dengesizlik yapıyor, benim tertemiz yüzüm hep tüylerle doldu. Lazer epilasyon tek çözüm.

Lazer epilasyondan bahsediyorum igneli hakkinda bilgim yok.Koltuk alti en hassas yerdir normal acimasi.Yuze dayanirsiniz kesin cozum, universitede arkadaslarim yaptirmisti yanak goz cevresi falan memnun kalmislardi.

İzmir'e önerebileceğiniz bir yer var mı? Omuz komple sırt bölgesi için uygun ve iyi sonuç veren