Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: miracle losyon kullanımı neden bırakıldı ?

Alıntı necroshine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyonu yaklaşık dört yıldır kullanmaktayım zaman zaman ara vererek. Kişiye göre ve doza göre yan etkileri değişiyordur mutlaka fakat bence tedavide her daim olmalı, özellikle gerek minox ile gerek cell gibi losyonlarla kombine yapınca baya etkili. Ben şahsen faydasını gördüm.
    Merhaba hala kullanan arkadaşlar var lütfen çözücü önerebilir mi? Minoxil çözüyor denedim ben hepsini çözüyor ama içine atmak zararlı mı acaba?
    Minoxili çözücü olarak kullanan kimse yok mu?

Alıntı lonely21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba hala kullanan arkadaşlar var lütfen çözücü önerebilir mi? Minoxil çözüyor denedim ben hepsini çözüyor ama içine atmak zararlı mı acaba?
    Minoxili çözücü olarak kullanan kimse yok mu?
    Ben minoxil ile karistirarak kullaniyorum. Az miktarda gliserin ve propilen glikol de katıyorum bir sorun yok simdilik.

Alıntı RenaC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben minoxil ile karistirarak kullaniyorum. Az miktarda gliserin ve propilen glikol de katıyorum bir sorun yok simdilik.
    Gliserin ver propilen niye katıyorsunuz ne işe yarıyor onlar hocam?

Yeni Üye
    Beyler konu biraz dagılıcak ama merak ettigim biley var. Yaklasık 1 ay önce saç ektirdim ve miracle losyonu yüzde 70 alkol ve gliserinle yapmayı düşünüyorum. Ekilen saçlara negatif etki yaratır mı?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bunu ekim yaptırdığınız hekime sormanızda fayda var bence.

Yeni Üye
    Ekim yapan yerin tedavi konusunda bigisi kısıtlı. Yüzde 70 alkol ve gliserin ekilen bölgeyi nasıl etkiler yardımcı olabilcek var mı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Maximus2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekim yapan yerin tedavi konusunda bigisi kısıtlı. Yüzde 70 alkol ve gliserin ekilen bölgeyi nasıl etkiler yardımcı olabilcek var mı
    Saçım aşırı seyrek ama ekim değil %70 alkol ile losyon yaptım zararını görmedim ,bitkisel gliserinle yapınca cok yapıs yapıs oldu zix kullandığım in gerek görmedim belkş pg daha az yapış yapışdır birde elime dökülünce saf gliserin yaktı derimi biraz vazgeçtim , ekim sonrası losyon veren oluyorsa 70 etil alkolu solusyonun % si en azda çözünecek şekilde kullanılabilir gibi

Sayfa 2/2 İlkİlk 12