9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Meloxcin

Meloxcin

Arkadaşlar merhaba. Şu sıralar bu ürün hakkında baya bir hareket var. Kutu fiyatı 3.000 TL civarı Türk profesörlerin abd de yapıp burada Gebze' de ürettikleri bir ürün. Görünüşe göre çok iyi geri dönüşleri var. Sizce balon bir ürün mü, fiyatı neden bu kadar yüksek, farklı nasıl bir mekanizma kullanılmış...? Yorumlarınızı rica ediyorum

www.meloxcin.com

Banned
    ikincisi kelopesia vakasının.cem uzana hapis şoku kıvamında bir haber.cok bişey beklemeyin

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu firma tam "kelin ilaci olsa basina sürerdi" atasözünün anlamini kitlelere duyurmak icin kurulmus sanirim,
    ilaci bulan gelistiren dört doktordan üçü norwood 3

keşke böyle şeyler doğru olsa... bende 1.5 yıl boyunca bi ilaç kullandım bırakma dediler saç sabır işidir dediler pat diye bir şey olmaz dediler dedikleri doğruydu ama ilaç doğru değildi fiyaskoydu aylık 150 tl verdim sonuç ne bir hiç... 3000 lirada veririm keşke şu dedikleri şey doğru olsa ama inan böyle bi çözüm bulsalar bu çok büyük bir şey atom bile parçalandı buna hala bir çözüm bulunamadı bulunsa 7/24 haberlerde görürüz bunlara para verecekler için şunu söylüyorum kel bölgeye 3000 tl yi yapıştırın daha çok işe yarar

Geçmişte minoxidil, finasteride, ketaconazole ile nasıl atılım olduysa; sonrasında spiro, antiandrojenler,lazer,dermaroller, setipiprant, caffeine, prostaglandinler, kalsifikasyon, antienflamatuvar... gibi yeniliklerle nasıl tanıştıysak bunların ışığında yeni ürünler çıkmasını beklemek elbette hayalperestlik olmaz diye düşünüyorum. Ürün yeni sonuçlar fena görünmüyor. Tamam fiyat ulaşılamaz seviyede fakat bir fikir vermesi ya da kafada bir ampul yakması anlamında incelenebilir. Bakın mesela bugün miracle yıllardır yaptığı çalışmalar neticesinde ciddi yol kat etti. Geçmişte insanlar kel kalmaktan dert yanıyordu şimdi istediği sonucu alamamaktan... Ticari kaygıların gölgesinde olmadığımız sürece birbirimize daha fazla yardım edebiliriz diye düşünüyorum. Sonuçta saç gençken lazım genç adamda da malum pek para olmaz f/p nin en verimli olduğu tedavileri deneyerek fikir alışverişi yaparak bulabiliriz. İletişim yardımlaşma ve iyi niyet çok önemli. Miracle ye her zaman olduğu gibi şimdi de teşekkürlerimi iletiyorum.

Alıntı atilla123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu firma tam "kelin ilaci olsa basina sürerdi" atasözünün anlamini kitlelere duyurmak icin kurulmus sanirim,
    ilaci bulan gelistiren dört doktordan üçü norwood 3
    Matür saç çizgileri var sadece.
    İş işten geçmeden;
    1) Oral
    *Orzax Ocean Vitamin D3 1000 IU --> Her gün dil altına bir fıs
    *Möller's Omega-3 --> Her gün bir kapsül
    *Supradyn Multivitamin --> Her gün bir tablet

2) Topikal
    *Clear Men Mentol Ferahlığı (Seboreik Dermatit için)
    *Her gün 10 dk scalp masaj
    *Ayda 3-4 kere yağ bakımı
    *10-15 günde bir Bepanthol krem ile scalp nemlendirme

''İçten besle, dıştan temizle''

kutusu 3000tl ne yahu
    ona vereceğime gider saç ektiririm,
    uçmuş bunlar

Dipropylene Glycol, Glycerin, Aqua, Polysorbate 20, Olea Europaea Fruit Oil, Pyrrolidinyl Diaminopyrimidine Oxide, Hypericum Perforatum Oil, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Potassium Sorbate, Urea, Epigallocatechin Gallate, Emodin, Eugenol, Zinc Oxide, Ascorbic Acid, Tocopherol, Vitamin B Complex (Thiamine HCL, Niacin, Panthenol, Riboflavin, Folic Acid, Cyanocobalamin, Biotin), Arginine.

Yani özetle 3000 tl ye kantoron yeşil çay karanfil falan filan...

*
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Merhabalar. Meloxcin, sen de benim (bizim) hatalarım(ız)dan birisin. “Pişman mısın?” diye soranlara açıklayayım. 3 aydan fazla kullandım. 1 set (4 şişe) bitirdim. Az bir hacimlenme sağlıyordu; tüycükler oluşuyor, kullanmayı durduğunuzda ise hemen dökülüyorlardı. Yani 2500-3000 gibi paralara değebilecek bir ürün asla değil. Hatta işlevsiz bir ürün de. Çünkü o çıkan tüycükler asla kalınlaşmıyor ve çabucak dökülüyorlar. Pişman değilim, neden mi? Meloxcin, o paralarla pekâlâ beni mutlu edebilecek başka şeyler yapabileceğimi öğretti bu hayatta, hatalar öğreticidir, lafın kısası bu manada Meloxcin hatamdan pişman değilim.