6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Saç dökülmemin durmuş olma ihtimali var mı?

Yeni Üye

Saç dökülmemin durmuş olma ihtimali var mı?

Sacım ve sag ve sol tarafda hafif seyrelmişti sag taraf da daha çok, saçlı deri duruyo ama seyrek.Minoxil kullandım bıraktım sac cıkardı biraz şuan hafta da 1 yağ karışımı kullanıyorum, sonun da kepeği ve yaglanmamı dengeleyen bi şampuan da buldum ve bum, calışma masam da daha az saç teli görüyorum kesinlikle, banyo ederken aynı mı az mı bılmıyorum genel de köpük dolu heryer -_- sac dökülmemin durup durmadıgını nasıl anlarım? günde kac tel dökülme normal ama birde hepsini tek tek sayamam ki, yardımcı olabilcek arkadaşlara cok teşekkürler şimdiden.Yaşım 19

minoxil saçlarını toplamış uzun bi ara verirsen dökülme tekrar başlar büyük bir ihtimal. O yuzden yerinde olsam 2 günde yada 3 günde bir minoxil kullanmaya devam et

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dökülme önemli değil, eğer saçların seyrekleşiyorsa sıkıntı , atıyorum kimisinde 15 tel dökülür seyrekleşmez saç , kimisinde 5-10 tel dökülür dökülen yerine saç çıkmaz seyrekleşir..
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

Yeni Üye
    Miracle hocam sayesinde yarın setip ve cellange loş başlayacağım inşallah herşey güzel olur kel değilim ama saçlar seyrek

Yeni Üye
    3 aydır minoxil kullanmıyorum bi sıkıntı yok

Yeni Üye
    seyrekleşen bi bölge var 1 yıldır ilerlemedi aynı yer