Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Fin/Dut + Ostrojen inhibitör(Arimidex,Novaldex,Aromasin)

Belki bir faydası olur diye paylaşımda bulunayım: Yaklaşık 10yıldır düzenli sayılabilecek şekilde fin (oral) ve min-dut kullanıcısıyım. İlk dönemler dışında (buna miracle losyon da dahil) asla devamlı bir düzelme yaşamadım. Yalnızca kel kalmamı önledi desem yeri var. Caffeine , ru, seti kullanmak istediysem de ekonomik şartlar bir türlü uygun olmadı. 2-3 yıl önce fini 3 ay kadar bıraktım, ilk başlarda daha kötü olmadım ama sonra saçlar birden gitmeye başlayınca mecbur tekrar devam ettim. Tek başına biotin, iğne, masaj, min-dut , miracle bende sonucun devamlılığını sağlamadı ve kullanmaya başladıktan birkaç ay sonra tekrar hafif iyileşme kaydettim. Peki karşılığında neler kazandım? : 2-3 hafta sonra sabah ereksiyonu, birliktelik yaşarken daha fazla hissetme, ereksiyon artışı ve kolay orgazm. Şimdi de yaklaşık 4 aydır fini bıraktım, saç kaybı seyri aynı şekilde oldu fakat olumlu yönleri 2-3 hafta değil 3-4 ay sonra olmaya başladı. Seviştiğimden daha birşey anlar oldum, yaprak kıpırdasa bir hoş olmaya başladım, ereksiyon problemim düzeldi...vs. Sonuç olarak yine fine başlamayı düşünüyorum çünkü diğer etkenler gerek ekonomik açıdan gerekse sürdürülebilirlik açısından bana uygun değil. Bu bir tercih ve emin olun benim seyrimde herkes yaklaşık aynı süreci yaşayacak. Fin kullanırken herşey yolunda diye düşünebilirsiniz fakat asıl sorunun varlığı fini bıraktıktan sonra anlıyorsunuz. Oral dut vs ye girmiyorum bile. Bu bir tercih ve bir yerden alırken diğer yerden veren bir etken.
    Tabi önyargılı biri de değilim. Tavsiyelere, görüşlere vs açığım. Sağlıcakla.

Sorun bir kişinin yorumunun ya da deneyiminin herkes için de aynen gerçekleşeceğinin sanılması, zararlı etkenler zararlıdır etki zamanı süreci şiddeti kişiye göre farkedebilir.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12