Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Jinekomasti

SaçımınDoktoru Üyesi
    cemil hocam mesaj kutunuzu boşaltabilirmisiniz

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Msj kutumu boşalttım pua.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Tekrar merhabalar malumunuz jinekomasti için nolvadex kullanmaya karar vermiştim, gitmediğim eczane kalmadı hiçbiri reçetesiz vermeyi kabul etmedi aile hekimimde yazamam dedi.Hastaneye gitsem alabilirmiyim ve hangi bölüme gitmem gerekir.Netteki steroid ilacı satan sitelerde satışı var ancak faiş fiyatlarla satıyorlar.(Not:Elinde olup satmak isteyenlerden de alabilirim).

Tekrar merhabalar çevremdeki tüm eczaneleri gezdim ancak nolvadexi reçetesiz vermiyorlar.Aile hekimimde yazamayacağını söyledi.Hastanede hangi bölüme gitmem gerekiyor ve gitsem yazarlar mı?.Steroid satan yerler çok faiş fiyatlarla satıyor.Önerilerinizi bekliyorum.

Tekrar merhabalar nolvadex için gezmediğim eczane kalmadı reçetesiz vermiyorlar.Aile hekimimde yazamayacağını söyledi.Hastaneye gitsem yazarlar mı ve hangi bölüme gitmem gerekiyor.Steroid sitelerinde var ancak faiş fiyatlarla satılıyor.Önerilerinizi bekliyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Genelde spor salonunda stereoid kullananlar jinekomasti önlemi için kullanıyor bu ilacı spor salonuna giden bir arkadaşınız varsa hocadan istesin hocalar temin ediyor genelde eczacı tanıdıkları oluyor. Meme kanseri ilacı olduğunu unutmayın.

Arkadaşlar şu nolvadexi eczacı tanıdığı olup bana temin edebilecek yok mu eczanelere 1 dünya dil döktüm vermiyorlar reçetesiz satamayız diyorlar

Sayfa 2/2 İlkİlk 12