Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
49 sonuçtan 41 ile 49 arası

Konu: Doğal saç koruma seçenekleri

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    genel olarak ayırt etmem lakin yoğurt daha çoğunlukta diyebilirim turşu her yemekle yenemediğinden dolayı her gün mutlaka 1 kase yoğurt ve yaklaşık bir termos yeşil çay tüketiyorum. saç çıkma konusunda beni örnek almanız yanlış olur lakin ben bunu uzun süredir yaptığımdan durumum hala stabil ve gözle görülür bir fark olmadan önüne geçebildim. internette bir sürü araştırma denek mevcut h. choy araştırmasında %100 yanıt verme oranı ile %90 kıl büyüme artışı olduğu gösterildi ama yine sizin deneyip görmeniz en doğrusu olur. 20 dakika günde 2 kere olmak üzere 40 dakika masajlar imzamda mevcuttur araştırma sonucu gen ekspresyonuyla kıl soğancıklarının biyolojik saatinin gerilediği gözlemlenmiş. tabi ki sağlıklı bir beslenme her tür tedavide ivme artışı ve iyileşme sağlayacaktır.
    Hocam bende internette yeşil çayın dht baskıladığını okudum bir ara bende başladım ama bir etkisini göremedim siz ne kadar koyuyorsunuz yeşil çayı 1tatlı kaşığı mı ? daha 20 yaşındayım saçlar çok seyrek yanlar açılıyor , vitamin vs olarak kanımda bir sorun yok tiroit biraz sınırda birtek hormonlar kaldı baktırmadığım herhalde %90 genetik , sağlıklı beslendiğim bir düzenim var , düzenli spor ve sağlıklı besinler tüketiyorum , genelde ev turşusuda yerim probiyotik olarak , sizin gibi çay ve yoğurt tüketsem saçlarımı kurtarma ihtimalim olur mu ? Çok seyrekler , yeşil çay yerine kahve alternatif olabilir mi ?

SaçımınDoktoru Üyesi m4a1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmır
    Yeşil çay ekstresi kullanıyorum. Kapsül halinde
    •2.5mg biyotin ayın 4 günü
    •Günde 5ml allerset damlalı miracle losyon (yarım paket diane)
    •Dermaroller ayda 1 (1mm iğne)
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sacımcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bende internette yeşil çayın dht baskıladığını okudum bir ara bende başladım ama bir etkisini göremedim siz ne kadar koyuyorsunuz yeşil çayı 1tatlı kaşığı mı ? daha 20 yaşındayım saçlar çok seyrek yanlar açılıyor , vitamin vs olarak kanımda bir sorun yok tiroit biraz sınırda birtek hormonlar kaldı baktırmadığım herhalde %90 genetik , sağlıklı beslendiğim bir düzenim var , düzenli spor ve sağlıklı besinler tüketiyorum , genelde ev turşusuda yerim probiyotik olarak , sizin gibi çay ve yoğurt tüketsem saçlarımı kurtarma ihtimalim olur mu ? Çok seyrekler , yeşil çay yerine kahve alternatif olabilir mi ?
    günde 6 bardak içiyorum
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Zerdeçalı zeytinyağı ve karabiberle karıştırarak tüketiyorum. Alerjik rinitden kaynaklı burun akıntım ve tıkanıklığıma bariz bir şekilde olumlu etkisi oldu. İnternette zerdeçalın güçlü bir anti inflamatuar olduğu zaten pek çok yerde yazar. Akne, alerjik rinit, saç dökülmesi gibi sıkıntılarım hemen hemen aynı zamanlarda başladı. Akne sıkıntım kalmadı şu anda. Ama zerdeçalın benim gibi alerji ve saç dökülmesi problemlerini birarada yaşayanlar için düzenli kullanımda en iyi destek tedavilerden birisi olduğunu düşünüyorum.

kami hocam mesaj kutunuz dolu galiba, mesaj atmıştım bir bakarsanız sevinirim.
    3 ay miracle losyon
    Setipiprant Başlangıç:03.10.2018
    Cellagance losyon Başlangıç: 04.10.2018
    solgar 1mg biotin,Zinco-c
    haftada bir defa dermastamp
    durulamada ısırgan otu suyu,karanfil suyu
    her gün birkaç diş sarımsak bol su içmek
    kaliteli zeytin yağı + soğuk pres çörek otu yağı + karışık bazı yağlar
    Düzensiz masaj
    Duzensiz ev yoğurduna bir çay kaşığı öğütülmüş zencefil+zerdaçal+çörek otu+ çörek otu yağı+akgünlük+siyah üzüm çekirdeği

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu yağı duyan varmı, YouTube ve yabancı sitelerde kullanıldığını ve çoğu hastalığı tedavi ettiğini okudum. Cbd oil, cbd oil hair loss veya cbd hair regrowht yazdığınızda hem gorsellerden hemde metinlerden bilgi alabiliriz, hiç duydunuz mu

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı çiçek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yağı duyan varmı, YouTube ve yabancı sitelerde kullanıldığını ve çoğu hastalığı tedavi ettiğini okudum. Cbd oil, cbd oil hair loss veya cbd hair regrowht yazdığınızda hem gorsellerden hemde metinlerden bilgi alabiliriz, hiç duydunuz mu
    göz attım ama sadece saç ile ilgili olan durum Enflamasyon olayı gibi duruyor. diğerlerine baktığımda şizofreni, uyku sorunu, ağrı gibi şeylere değinilmiş. Erkek-Kadın tipi Saç dökülme tedavisinde kanıtlanmış bir gelişme de görülmemiş kısaca saç dökülmesinde bir etkisi yok sadece sağlıklı saçlar için bakım olarak kullanılabiliyormuş.

Çok iii bilgiler vermişsiniz teşekkürler.

SaçımınDoktoru Üyesi m4a1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Izmır
    Arkadaşlar 15 yaşımdan beri doğal çözüm arıyorum. Ama tek çözüm kafein losyon gibi duruyor
    •2.5mg biyotin ayın 4 günü
    •Günde 5ml allerset damlalı miracle losyon (yarım paket diane)
    •Dermaroller ayda 1 (1mm iğne)
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, sadece kendi düşüncelerimi belirtmekle birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345

Bu Konudaki Etiketler